Biznes, ekonomia Kategoria: Biznes, ekonomia

Ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • PROEKOJP – Dezynfekcja Wody »

  Odżelazianie, odmanganianie, dezynfekcja, demineralizacja i wiele innych form oczyszczania wody - to wszystko i wiele więcej oferuje nasza firma PROEKO. Stosujemy metody oczyszczania polegające na odwróconej osmozie i węglu aktywnym, a także wykorzystujemy lampy UV. W ofercie naszego sklepu posiadamy również filtry wody, filtry basenowe itp. Należymy do programu Rzetelna Firma i posiadamy certyfikat ISO.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Niszczarki papieru »

  Jak sama nazwa urządzenia wskazuje niszczarka papieru służy do zniszczenia zwartych informacji na papierze w sposób uniemożliwiający odczytanie danych. Niszczarki mogą ciąć papier zarówno w ścinek jak i pasek, po całej długości kartki. W zależności od informacji jakie będziemy niszczyć dobór odpowiedniego stopnia tajności jest rzeczą bardzo ważną. Wszystkie dane osobowe powinny być niszczone w stopniu DIN 3, a więc w pasku o szerokości poniżej 2 mm lub ścinku. Służymy Państwu pomocą w doborze odpowiedniego urządzenia.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tanie pieczątki na zamówienie - PieczątkiOutlet »

  Pieczątka to niby drobiazg, przedmiot prawie niezauważalny, używany na co dzień w sposób zupełnie bezrefleksyjny. A jednak pieczątka jest czymś więcej, ma swój wymiar formalny i symboliczny, tak jak pieczęć w dawnych czasach, tak i dziś pieczątka przybita na papierze jest gwarancją danego słowa. Żeby być słownym człowiekiem biznesu, warto wyposażyć swoje biuro w najlepsze pieczątki, a najsolidniejsze i najtańsze pieczątki na zamówienie oferuje nasz sklep internetowy. Sprawdź naszą ofertę pod adresem PieczatkiOutlet.pl i wybierz dla siebie właściwy stempel spośród pieczątek firmowych Colop, Trodat, pieczątek kieszonkowych, datowników i innych automatów stemplujących.

  Data dodania: 18 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Polecam biuk.pl »

  Biuro księgowe BIUK działa na rynku od ponad 18 lat. W swojej ofercie posiada m.in. doradztwo podatkowe, sporządzanie zeznań, prowadzenie pełnej obsługi księgowej i inne. Zaufaniem obdarzyło go liczne grono Klientów. Cały czas stara się rozwijać - pracownicy uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach aby być na bieżąco z nowymi przepisami. Dla swoich klientów przewidziano bezpłatny odbiór dokumentów na terenie Krakowa i Wieliczki.

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia na życie Olkusz »

  Biuro Ubezpieczeń Dawid Pielka to firma działająca na terenie Olkusza oraz sąsiednich gmin. Posiada dziesięć lat doświadczenia w branży oraz liczne grono zadowolonych klientów. Specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, na życie, mieszkaniowych, ac i innych. Dla każdego klienta wybierany jest indywidualny, najkorzystniejszy wariant spośród dostępnych w zaufanych towarzystwach ubezpieczeniowych (np. GENERALI, UNIQA, WARTA). Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

  Data dodania: 28 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Witualne biuro warszawa »

  Mówi się zwykle, że reklama rozkręca handel, jeżeli jakiś element umieszczony jest w jakimś ciekawym, przyciągającym uwagę pudełku, to więcej ludzi również się nim zainteresuje. Nie inaczej jest z firmami. Dobry adres, ciekawe miejsce sprawia, że dana firma jest poważana na rynku. Nie bez powodu, wszystkie potężne, międzynarodowe korporacje, chcą mieć swoje biura w głównych miastach. Miejsca te są po prostu wyjątkowo prestiżowe i drogie. Firma mająca swoją siedzibę w centrum, jest o wiele bardziej godna zaufania niż ta, której główny budynek znajduje się w jakimś zupełnie nieznanym miejscu. Nieduże firmy i dopiero rozkręcające się przedsiębiorstwa mogą tutaj korzystać z usług tak zwanych Wirtualnych Biur. Za niewielką opłatą zyskują w nich dobry adres.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Witualne biuro warszawa »

  Nowatorski pomysł, który zdobywa coraz szersza popularność na obszarze Polski, to tak zwane Wirtualne Biura. Tego typu biura, są skierowane w dużej mierze do osób które dopiero zakładają swoją firmę, rozkręcają własne przedsiębiorstwa – dla tak zwanych start – upów. Ludzie którzy tworzą własną firmę, zazwyczaj nie mają wiele pieniędzy. Często zmuszeni są pracować we własnym domu, nie ma bowiem tutaj dostatecznych funduszy na zakup własnego lokalu. Ratunkiem w tego typu przypadkach, może być wynajem wirtualnego biura. Zyskujemy tu szansę zarejestrowania swojej firmy w interesującym miejscu, opłaty są również dużo niższe niż w zwykłych biurach.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • witualne biuro warszawa »

  Wirtualne biura to dosyć nowy pomysł. W państwach Zachodu był on już stosowany od jakiegoś czasu. W Polsce pojawił się dosyć niedawno. Same Wirtualne Biura mają służyć głównie zmniejszeniu opłat ponoszonych przez daną instytucję, na cele związane właśnie z wynajęciem przestrzeni biurowej. Przedsiębiorstwo które zarejestruje się w wirtualnym biurze, otrzymuje między innymi własny adres – miejsce gdzie można ją zarejestrować. Praca odbywa się jednak nadal z terenu własnego mieszkania. W wirtualnym biurze można umówić się na spotkanie z klientem, można również odbyć konferencję ze współpracownikami, nie przebywa się w nim jednak na stałe.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • JUPITER AS kantory Szczecin »

  Kantory Jupiter AS bezpieczne, gwarantowane najatrakcyjniejsze i konkurencyjne kursy walut w Szczecinie! Doświadczenie i zaufanie od 1993 roku. Zapraszamy do współpracy! Nasze placówki oferują kupno, sprzedaż, wymianę walut w ilościach detalicznych i hurtowych m.in. dolara, euro, funta, rubla, korony, franka po najlepszych cenach w stosunku do sektora bankowego i innych podmiotów z branży. Posiadamy także ekantor internetowy on line oraz możliwość transakcji bezgotówkowych.Obok całodobowej 24h wymiany walut po gwarantowanych cenach oferujemy również bezpieczne przekazy Western Union oraz przelewy za rachunki bez kolejek. Jesteśmy członkiem i założycielem grupy Kantor Polski S.A oraz platformy e-kantorpolski. Mamy gwarancję rzetelności i bezpieczeństwa oraz solidną sprawdzoną markę. Obsługujemy klienta indywidualnego, instytucjonalnego oraz firmy. Zapraszamy do nas w samym centrum Szczecina 7 dni w tygodniu całodobowo 24h na dobę

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro warszawa »

  Wirtualne biura to pomysł który narodził się w Stanach. Postęp w obszarze komputerów spowodował obecnie, że wiele małych, zazwyczaj jednoosobowych firm nie potrzebuje, lub nie może przebywać na stałe w biurze. Czasami opłaty są tu również za wysokie. Wirtualne biuro oferuje zazwyczaj za niewielką opłatą po prostu dobry adres na który będzie przychodziła na przykład korespondencja danego przedsiębiorstwa. Co pewien okres w lokalu można również urządzić konferencję, czy spotkanie z klientem, nie przebywa się tu jednak na stałe.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes, ekonomia

Biznes, ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: