Biznes Podkategoria: Biznes

 • Plotery wielkoformatowe »

  Na stronie naszej firmy przedstawiamy wielkoformatowe plotery, jakie można u nas nabyć w bardzo korzystnej cenie. Nasze plotery są używane, lecz w rewelacyjnym stanie, dzięki czemu zapewne będą służyć przez kolejne lata. Dzięki takim ploterom agencje reklamowe będą miały możliwość powiększyć swoją ofertę o wielkoformatowe wydruki, np. gigantyczne banery, które są zamawiane przez inne przedsiębiorstwa. Obiecujemy także pomoc w zakresie samego używania naszych ploterów. Serdecznie zapraszamy na stronę naszej firmy.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość nowa huta »

  Firma Prokurent oferuje Państwu szeroki wachlarz usług z zakresu obsługi księgowo- podatkowej, finansowej i kadrowej dla małych i średnich firm. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku, wysoką liczbę wykwalifikowanych pracowników, zapewniamy szeroki wachlarz usług, dostosowany do specyficznych potrzeb poszczególnych klientów. Firma Prokurent obejmuje zasięgiem swojej działalności Kraków i okolice miasta. Służymy pomocą w każdej sprawie, zapewniamy pełną poufność informacji. W palecie propozycji firmy znajduje się między innymi: prowadzenie ksiąg rachunkowych, tworzenie deklaracji podatkowych, prowadzenie rejestrów podatku VAT, prowadzenie ewidencji przychodów. Pomagamy także w zakładaniu własnej firmy. Nasza cena jest konkurencyjna jeśli porównamy ją z innymi ofertami z branży. Zachęcamy do korzystania z usług naszej firmy.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca, ogłoszenia o pracę »

  A może ty także jesteś postacią potrzebującą obecnie roboty? A może jesteś postacią potrzebującą osób do pracy? Nasz portal ogłoszeniowy| został wykonany mając na uwadze takie osobniki jak ty. U nas w portalu dorzucisz w mgnieniu oka i zręcznie, pomyślnie wszelakiego typu oferty o pracę zarówno praca za granicą, jak również praca w kraju, w tym mogą być to ogłoszenia miejscowe dla przykładu praca warszawa czy praca augustów, a co więcej praca Rzeszów. Dzięki takiej regionalizacji wszelki użytkownik w mgnieniu oka i funkcjonalnie będzie w stanie dotrzeć do fajnych ofert pracy, a więc wstąp już teraz i przekonaj się sam w jak prosty i szybki sposób masz sposobność wyszperania nowiutkiej pracy.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rury izolowane »

  Gorąco namawiamy Wszystkich was do wizyty na stronie internetowej naszej firmy. Opisywana strona przedstawia ofertę naszej działalności, która zajmuje się głównie tworzeniem sieci sanitarnych. W naszej ofercie znajdziecie przede wszystkim:
  rury stalowe,
  rury gazowe,
  maty termoizolacyjne,
  rury preizolowane,
  I wiele innych.. Specjalizujemy się też w obrocie wyrobami hutniczymi. Zachęcamy wszystkie osoby chętne do współpracy z naszą jednostką. Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej gdzie odkryjesz zarówno informacje o tej firmie jak i dane kontaktowe dzięki którym będziemy mogli nawiązać współpracę. Namawiamy ciepło.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sztabki złota »

  Fabryka Złota jest portalem umożliwiającym ulokowanie aktywów w złoto. Portal daje możliwość kupna złota w postaci sztabek lub złotych monet. Portal umożliwia również śledzenie zmian aktualnych kursów złota na światowych giełdach, publikuje ciekawe historie o tematyce złota, jak również bieżące opinie na temat sytuacji i perspektyw na rynku złota.

  Inwestowanie w złoto, czy to w postaci sztabek złota, czy też złotych monet to w tej chwili jedna z bardziej pewnych inwestycji. W ciężkiej sytuacji gospodarczej wielu krajów i światowych finansów, złoto zyskuje systematycznie na wartości.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekreacyjne działki Poznań »

  Zaczynamy podzielenie i wyprzedanie gruntu rolnego w pobliżu Pniew. Działki znajdują się 4 km od Pniew w kierunku miasta Lwówka. Patrząc od drugiej strony, czyli autostrady jest 16 km do zjazdu. Tak czy inaczej z Poznania dotrzemy w czasie poniżej godziny. Piękny teren oddzielony od drogi nr 92 kilkusetmetrowym obszarem lasu.

  Również oferowane grunty są częściowo zalesione. Proponujemy Państwu duże (3000 - 3500 m kw), ładnie zlokalizowane działki rekreacyjne w bardzo korzystnej kwocie.

  Mniemamy, że lokalizacja jest szczególnie dobra dla mieszkańców Poznania. Zaczynając od pierwszych dni wiosny do później jesieni można tam spędzać weekendy oraz popołudnia w gronie przyjaciół. Oferujemy kilkanaście działek otoczonych łąkami i lasem. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • NAJLEPSZE SZKOLENIA BHP w POLSCE!!! »

  Bez wątpienia "NAJLEPSZE SZKOLENIA BHP w POLSCE!!!". Mając na uwadzę Państwa wygodę, zaoszczędzony czas i redukcję kosztów szkolenia, stworzyliśmy specjalną ofertę dla wszystkich zainteresowanych e-szkoleniem BHP przez internet.

  Szkolenie okresowe eBHP adresowane jest dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych min.: księgowych, kadrowych, administracji państwowej, nauczycieli, służby zdrowia oraz innych pracowników, których charakter wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe, niebezpieczne lub odpowiedzialnością w zakresie BHP. Po odbyciu szkolenia pracownicy nabywają wiedzę oraz umiejętności z zakresu BHP, jak również mogą wykonywać obowiązki wynikające z art. 209.1 §1 ust.2 Kodeksu pracy, osób wyznaczonych przez pracodawcę do udzielania pierwszej pomocy i czynności w zakresie ochrony przeciwpożarowej i ewakuacji pracowników.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Witualne biuro warszawa »

  Nowatorski pomysł, który zdobywa coraz szersza popularność na obszarze Polski, to tak zwane Wirtualne Biura. Tego typu biura, są skierowane w dużej mierze do osób które dopiero zakładają swoją firmę, rozkręcają własne przedsiębiorstwa – dla tak zwanych start – upów. Ludzie którzy tworzą własną firmę, zazwyczaj nie mają wiele pieniędzy. Często zmuszeni są pracować we własnym domu, nie ma bowiem tutaj dostatecznych funduszy na zakup własnego lokalu. Ratunkiem w tego typu przypadkach, może być wynajem wirtualnego biura. Zyskujemy tu szansę zarejestrowania swojej firmy w interesującym miejscu, opłaty są również dużo niższe niż w zwykłych biurach.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz hiszpański »

  Firma adresuje swoją ofertę do wszystkich tych, którzy potrzebują tłumaczeń czy też jakichkolwiek pozostałych usług lingwistycznych. Witryna dostępna jest w czterech wersjach językowych, zatem treść w niej zawartą zrozumie nie tylko Polak, ale też obcokrajowiec. Na stronie umieszczone zostały nie tylko szczegóły oferty oraz oferowanych przez firmę usług, ale też wyczerpujące referencje, a także kontakt umożliwiający skontaktowanie się z przedstawicielami firmy. Witryna jest bardzo przejrzysta i czytelna, co zdecydowanie upraszcza pozyskiwanie danych.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie z OC »

  Miałeś poważny wypadek i spodziewasz się odszkodowania z firmy ubezpieczeń? Boisz się może, że nie uzyskasz odpowiednio wysokiego odszkodowania z towarzystwa ubezpieczeniowego? Doskonałym wyjściem jest skorzystanie z oferty eksperta z branży odszkodowawczej. Gwarancją najlepszej jakości jest EuCO uznawane i szanowane nie tylko w Polsce. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby poszkodowane w wypadkach.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Witualne biuro warszawa »

  Mówi się zwykle, że reklama rozkręca handel, jeżeli jakiś element umieszczony jest w jakimś ciekawym, przyciągającym uwagę pudełku, to więcej ludzi również się nim zainteresuje. Nie inaczej jest z firmami. Dobry adres, ciekawe miejsce sprawia, że dana firma jest poważana na rynku. Nie bez powodu, wszystkie potężne, międzynarodowe korporacje, chcą mieć swoje biura w głównych miastach. Miejsca te są po prostu wyjątkowo prestiżowe i drogie. Firma mająca swoją siedzibę w centrum, jest o wiele bardziej godna zaufania niż ta, której główny budynek znajduje się w jakimś zupełnie nieznanym miejscu. Nieduże firmy i dopiero rozkręcające się przedsiębiorstwa mogą tutaj korzystać z usług tak zwanych Wirtualnych Biur. Za niewielką opłatą zyskują w nich dobry adres.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogloszenia »


  Jeśli chciałbyś sprzedawać swoje rzeczy ekspresowo i bez problemu wskazane jest znaleźć dobry portal z ogłoszeniami za pośrednictwem którego będziesz mógł szybko sprzedać tego typu przedmioty. A dobry portal z ogłoszeniami to taki jaki oferuje wielorakość kategorii w tym między innymi ogłoszenia nieruchomości, motoryzacja, usługi, czy inne, lecz także skuteczność serwisu jest równie istotna, a by portal był skuteczny musi mieć dużą odwiedzalność, a aby portal posiadał dużą odwiedzalność musi być także między innymi darmowy i najlepiej regionalny, tak aby oferował ogłoszenia w twoim regionie jak na przykład ogłoszenia wrocław, czy ogłoszenia gdańsk, a nawet ogłoszenia białystok.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Jedną z dodatkowych zalet konferencji istnieje sposobność nawiązania kontaktów biznesowych. Chciałbyś zrobić odpowiednie wrażenie na kontrahentach biznesowych ? Jeśli szukasz auli konferencyjnej i chcesz mądrze zdecydować użyj przedstawionej strony. Wejdź na witrynę i wyłoń konferencję, na jaką chcesz się wybrać. Właściwe przygotowanie przed konferencją daje sukces. Doskonałe centra w Polsce odnajdziesz właśnie na naszej witrynie, zobacz. Jeśli aranżujesz naradę zadbaj o każdy detal, ażeby nie miała ona słabych punktów. Jeżeli szef posłał Cię w podróż służbową na konferencje masz możliwość czuć się nagrodzony.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • JUPITER AS kantory Szczecin »

  Kantory Jupiter AS bezpieczne, gwarantowane najatrakcyjniejsze i konkurencyjne kursy walut w Szczecinie! Doświadczenie i zaufanie od 1993 roku. Zapraszamy do współpracy! Nasze placówki oferują kupno, sprzedaż, wymianę walut w ilościach detalicznych i hurtowych m.in. dolara, euro, funta, rubla, korony, franka po najlepszych cenach w stosunku do sektora bankowego i innych podmiotów z branży. Posiadamy także ekantor internetowy on line oraz możliwość transakcji bezgotówkowych.Obok całodobowej 24h wymiany walut po gwarantowanych cenach oferujemy również bezpieczne przekazy Western Union oraz przelewy za rachunki bez kolejek. Jesteśmy członkiem i założycielem grupy Kantor Polski S.A oraz platformy e-kantorpolski. Mamy gwarancję rzetelności i bezpieczeństwa oraz solidną sprawdzoną markę. Obsługujemy klienta indywidualnego, instytucjonalnego oraz firmy. Zapraszamy do nas w samym centrum Szczecina 7 dni w tygodniu całodobowo 24h na dobę

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klub Biznesowy w Nowym Sączu »

  Fundacja skupiająca przedsiębiorców, którzy chcieliby rozwinąć własne horyzonty i poznawać nowych ludzi nie koniecznie ze własnej branży. Fundacja pod nazwą Klub Biznesowy zachęca młodych ludzi do działania, rozdaje stypendia sportowcom nie tylko w Nowym Sączu ale także w całej Polsce. Organizacja bez przerwy otwarta na nowych ciekawych ludzi - zapraszamy właśnie Ciebie do wzajemnej współpracy.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • witualne biuro warszawa »

  Wirtualne biura to dosyć nowy pomysł. W państwach Zachodu był on już stosowany od jakiegoś czasu. W Polsce pojawił się dosyć niedawno. Same Wirtualne Biura mają służyć głównie zmniejszeniu opłat ponoszonych przez daną instytucję, na cele związane właśnie z wynajęciem przestrzeni biurowej. Przedsiębiorstwo które zarejestruje się w wirtualnym biurze, otrzymuje między innymi własny adres – miejsce gdzie można ją zarejestrować. Praca odbywa się jednak nadal z terenu własnego mieszkania. W wirtualnym biurze można umówić się na spotkanie z klientem, można również odbyć konferencję ze współpracownikami, nie przebywa się w nim jednak na stałe.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: