Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

 • Szkolenia dofinansowane »

  Jedną z najważniejszych cech, na skutek którym twoja firma była co raz w wyższym stopniu konkurencyjna jest wykwalifikowanie pracowników. Wskutek inwestycji w kadry dokonasz, że twoja firma będzie pracowała wydajniej, a kontrahenci będą obsługiwani bardziej profesjonalnie. Nie pozwól się wyprzedzić na rynku i skorzystaj z propozycji MTD Centrum Szkoleń i Doradztwa.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe »

  Potrzebujesz źródła praktycznych informacji o ubezpieczeniach OC i AC samochodu? Tu poznasz arkana OC i AC, dzięki czemu znajdziesz ubezpieczenie samochodu odpowiednio dostosowane do Twoich potrzeb. Tu dowiesz się dlaczego OC jest takie ważne czyli o karach jakie grożą kierowcy za jazdę bez opłaconej polisy OC. Dowiesz się jak właściwie złożyć wypowiedzenie ubezpieczenia OC oraz jak starać się o odszkodowanie powypadkowe. Ponadto możliwość zapoznania się z ofertami ubezpieczycieli poprzez wypełnienie formularzy towarzystw.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze kredyty na zakup mieszkania »

  Nadal nie możesz podjąć decyzji, który z polecanych na rynku kredytów hipotecznych będzie najbardziej korzystny, a oferty banków są dla Ciebie nie jasne lub zbytnio zawiłe? Doskonale wiemy jak ciężka to decyzja, dlatego że niemal każdego dnia warunki udzielania kredytów zmieniają się, a postanowienie o wyborze kredytu może być zobowiązaniem na kilkadziesiąt lat. Dlatego też dla osób takich jak Ty, powstała nasza strona, dzięki, której wybierzesz i zamówisz online bez opuszczania z domu najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Witryna obrazuje szczegółowo oferty przeróżnych banków, jak i konfrontuje je ze sobą pod aspektem intratności i wielu innych czynników, które sprawią, iż propozycja kredytu na zakup domu, jaki wybierzesz razem z nami będzie spełniać wszelkie Twoje oczekiwania. Wstąp na stronę o najlepszych kredytach hipotecznych by zaznajomić się z wiadomościami, które badamy i aktualizujemy na teraźniejszą, szczegółowo dla Ciebie żebyś mógł dokonać najlepszego wyboru dla siebie przed tak istotną decyzją.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrońca Łódź »

  Kancelaria Marcina Krupińskiego ma swoją główną siedzibę w centrum Łodzi. Swoim klientom zapewnia nie tylko obsługę prawną z zakresu prawa cywilnego, karnego, prawa gospodarczego, czy administracyjnego, ale także doradztwo przy sporządzaniu pism procesowych, wsparcie w negocjacjach czy pomoc w windykacji należności. Opłata za toczące się postępowania jest w każdym przypadku indywidualna. Kancelaria udziela porad prawnych, wyjaśnień i konsultacji. W razie potrzeby reprezentuje także swoich klientów przed odpowiednimi sądami, udziela pomocy przy zasądzaniu zadośćuczynienia i wiele więcej. Korzystanie z usług Kancelarii Krupiński gwarantuje nowoczesną, skuteczną pomoc prawną w pełnym zakresie.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • CSR warsztaty »

  Projekt mający na uwadze ukazywanie kompromisów w wielorakich płaszczyznach na linii pracownik pracodawca. Projekt dofinansowany przez Unię Europejską w ramach całego obszaru Opolszczyzny. Podstawowym kierunkiem projektu jest odpowiedź na nieustanne zmiany przeobrażające się we dzisiejszej gospodarce. Pomysłodawcy projektu chcą pielęgnować pozytywne relacje w lokalnym otoczeniu, dzięki temu pozyskiwać akceptacje pracowników w tym też władz samorządowych.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Gorzów »

  W dzisiejszych czasach istnieje wiele opcji pozyskania kapitału na lokowanie albo na genialna konsumpcyjne. Wiele opcji powoduje, że część z nich jest lepsza inne gorsze. W takim przypadku warto zatrudnić fachowców do wyboru najlepszej opcji. Rzeczy, które zostaną zakupione za dopiero co uzyskane pieniądze warto oczywiście ubezpieczyć. Sprawi, to że w razie nieprzewidzianego wypadku nie pozostaniemy z niczym. W wyborze dobrego ubezpieczenia, też warto zatrudnić fachowców, którzy odpowiednią dobiorą ofertę do naszych wymagań.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomysły na biznes »

  Gdy pragniesz zacząć własną firmę, jednak masz trudności z napisaniem trafnego biznesplanu firmy, bądź gdy boisz się czy twoje pomysły na biznes przyniosą godziwy przychód. Oferta Aniołów Biznesu jest dopasowana dla Ciebie. Dzięki ich praktyce i informacji otwarcie firmy jest łatwe i klarowne. Nie musisz się frasować gąszczem ustaw, pułapek które czyhają w prawie polskim. Dzięki Aniołom Biznesu rozpoczęcie własnej firmy to dziecinna igraszka.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Analiza biznesowa »

  Boomway.pl zajmuje się szczegółową analizą procesów biznesowych spółek z różnorakich sektorów. Pomagamy małym i średnim przedsiębiorstwom osiągnąć sukces, poprzez systematyczną opiekę biznesową. Radzimy, jak rozwiązywać kłopoty, żeby zakończyły się one z korzyścią dla firmy. Wskazujemy opłacalne rozwiązania związane z outsourcingiem produktów i usług. Boomway.pl to profesjonalna rada w branży!

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wdrażanie ISO »

  Nasza firma prowadzi kursy z zakresu BHP, systemów zarządzania jakością, zakładowej kontroli produkcji, a również świadczymy usługi doradcze. Udzielamy także ubezpieczeń dla pracowników, oraz rodzinne i komunikacyjne (OC, AC). Przez cały czas naszej aktywności zaufało nam już 320 kontrahentów, przez co zdołaliśmy wypracować sobie markę na rynku.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fuzje i przejęcia »

  Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny firmowej. Nasza firma zajmuje się szeroko rozumianym konsultingiem. Obsługujemy głównie klienta biznesowego. Z naszą firmą pozyskiwanie finansowania nie stanowi już problemu. Do naszych usług zalicza się również przyrządzanie takich dokumentów jak np. biznes plan. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą witrynę internetową. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do skorzystania z dostępnego formularza kontaktowego, Konsultant błyskawicznie udzieli Państwu wszelkich odpowiedzi i rozwieje Wasze wątpliwości. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradca Finansowy »

  Współcześnie coraz większą rolę zajmuje doradca finansowy. Znaczna dostępność licznych produktów finansowych, np. kredytów hipotecznych jest przyczyną, że coraz to trudniej jest się poruszać nam w świecie finansów. Dlatego przy decyzjach finansowych warto wykorzystać pomoc doradcy finansowego, który za pośrednictwem swojej wiedzy finansowej potrafi wskazać optymalne rozwiązanie dla Klienta.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: