Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

 • Ubezpieczenia OC »

  Kwestia ubezpieczenia OC jest corocznym problemem właścicieli pojazdów. Podwyżki cen zauważalne są także w branży ubezpieczeniowej, dlatego ceny ubezpieczeń OC z roku na rok są często wyższe. Oczywiście na kształt składki mają wpływ wypracowane przez kierowcę zniżki, jednak towarzystwa ubezpieczeniowe na bieżąco aktualizują swoje taryfikatory, co często skutkuje składką za ubezpieczenie OC wyższą niż w roku poprzednim.
  Nasz serwis powstał, aby ułatwić wszystkim kierowcom wybór optymalnego ubezpieczenia samochodu. Porównywarka ubezpieczeń ipolisa.pl umożliwia sprawdzenie cen za ubezpieczenia OC, AC i NNW, wybór najtańszej składki spośród kilkunastu ofert ubezpieczycieli i zakup polisy online. Proces porównania jest prosty i intuicyjny i gwarantuje wybór najtańszego ubezpieczenia OC na rynku. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie ubezpieczenie OC »

  Najtańsze ubezpieczenie OC jest kluczową kwestią dla większości zmotoryzowanych gdyż jego zakres ochrony jest uregulowany prawnie i jest jednakowy w każdej firmie ubezpieczeniowej musi tylko zrobić precyzyjną analizę ofert. Towarzystwa ubezpieczeniowe dopasowują swoje oferty do zdefiniowanych grup klientów i każdy właściciel samochodu może zdobyć najtańsze OC na rynku. Musi tylko zapoznać się z ofertami.
  Najlepszym w tym celu jest internetowy kalkulator OC, który oddajemy użytkownikom do dyspozycji na stronie tanie-ubezpieczenie.pl. Prezentujemy również wybrane kalkulacje właścicieli pojazdów na tanie OC, tanie AC i tanie ubezpieczenia w pakiecie z trzema najniższymi cenami proponowanymi przez ubezpieczeniowe. Z pomocą naszej strony najtańsze OC jest w zasięgu Twojej ręki.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe »

  Potrzebujesz źródła praktycznych informacji o ubezpieczeniach OC i AC samochodu? Tu poznasz arkana OC i AC, dzięki czemu znajdziesz ubezpieczenie samochodu odpowiednio dostosowane do Twoich potrzeb. Tu dowiesz się dlaczego OC jest takie ważne czyli o karach jakie grożą kierowcy za jazdę bez opłaconej polisy OC. Dowiesz się jak właściwie złożyć wypowiedzenie ubezpieczenia OC oraz jak starać się o odszkodowanie powypadkowe. Ponadto możliwość zapoznania się z ofertami ubezpieczycieli poprzez wypełnienie formularzy towarzystw.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowy Sącz ubezpieczenia »

  Ogromny zestaw ubezpieczeń dostosowany do oczekiwań klienta to główne założenia naszej firmy. Polecamy ubezpieczenia dla wszystkich ludzi w Nowym Sączu jak również okolicznych miejscowościach. Naszym kluczowym celem jest zagwarantowanie Państwu dostępu do dobrych ofert ubezpieczeniowych na krajowym rynku. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu wybierzemy najbardziej optymalne rozwiązanie z szerokiej gamy produktów proponowanych przez grupę PZU.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Towarzystwa ubezpieczeniowe w Polsce »

  W polskim sektorze ubezpieczeniowym istnieje circa siedemdziesięciu towarzystw ubezpieczeniowych. Jakim sposobem z takiego licznego zbioru wybrać te godne zaufania, uczciwe i dbające o dobro swojego klienta, a nie tylko własną kieszeń.

  Jeśli szukamy pewności i stabilności pieniężnej, najlepiej wybrać towarzystwo ubezpieczeń duże, będące częścią jakiejś zagranicznej grupy kapitałowej. Międzynarodowe korporacje są mniej podatne na zmiany rynku, takie jak np. ostatnio nawiedzający glob kryzys gospodarczy.

  Jednak nawet po odsianiu towarzystw ubezpieczeniowych takim warunkiem, zostaje nam przynajmniej kilkanaście do zapoznania się z. Dobrym sposobem na wybór odpowiadającego nam towarzystwa ubezpieczeń jest zasięgnięcie rady ekspertów lub poznanie opinii o towarzystwach. W tym celu możemy zapoznać się ze stroną internetową towarzystwa-ubezpieczeniowe.pl. Znajdziemy tam niemało ciekawych referatów dotyczących największych towarzystw ubezpieczeniowych, ranking firm ubezpieczeniowych oraz ich oferty. Dowiemy się czym się różnią, które poprawnie dbają o klientów, a które zachęcają dodatkowymi promocjami.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia podróżne »

  Tanie ubezpieczenia znajdziecie na na naszym portalu. Zamieszczone na niej porównywarki ubezpieczeniowe pozwalają wybrać najlepsze dla Was polisy ubezpieczeniowe.Polecamy ubezpieczenia: samochodowe, mieszkaniowe, podróżne, NNW, AC, OC, fundusze emerytalne, a także ubezpieczenia dla małych i średnich firm. Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura, strony internetowej lub prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez pocztę elektroniczną. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, udzielimy pomocy przy wyborze najlepszego ubezpieczenia. Wszystkie ubezpieczenia dostosowane są do potrzeb naszych klientów. Przedstawicielstwa naszego biura są w całym kraju i służą Państwu fachową pomocą przy wybraniu odpowiedniego ubezpieczenia. Porównanie ofert za pomocą naszego kalkulatora nie zobowiązuje do zakupu ubezpieczenia

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie samochodu OC AC »

  Ubezpieczenie auta można dostać w Polsce w co najmniej kilkudziesięciu firmach ubezpieczeń. Ubezpieczenie auta sprzadają ubezpieczyciele stacjonarni: Benefia, InterRisk, czy Hestia, jak również directy: Link4, Allianz Direct etc.. Nie tak prosto znaleźć najlepsze OC i AC wśród tak szerokiej oferty, w związku z tym polecamy internetowy kalkulator OC który służy do szybkiego porównania OC w największych na rynku firmach ubezpieczeń. Kalkulator OC AC pozwoli także zrobić porównanie ubezpieczeń AC pod kątem jednocześnie ceny, jak i zakresu ochrony. Z naszym kalkulatorem OC zrobisz porównanie OC, wyłonisz najlepszą polisę ubezpieczenia i zamówisz ją przez naszą stronę. Ponadto zapoznasz się z tematyką ubezpieczeń OC i AC również od strony prawnej i pobierzesz ważne dokumenty, tak np. umowa kupna sprzedaży.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie »

  Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się kompleksową pomocą w uzyskiwaniu różnego rodzaju odszkodowań. Proponujemy profesjonalną pomoc doświadczonych prawników, dzięki nim możemy odzyskać również sporne odszkodowania.

  Ekipa doświadczonych fachowców bez wątpienia będzie wiedział jak na drodze prawniczej doprowadzić do sytuacji by nasze odszkodowanie było wypłacone całościowo, w zależności od wypadku.

  Można również zaoferować pomoc fachowców, z różnych branż którzy pomogą nam wyjaśniać różne nieścisłości. Wypadki w pracy, niekiedy mogą być nie do końca jasne toteż trzeba będzie zasięgać opinii fachowca od BHP.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia na życie Olkusz »

  Biuro Ubezpieczeń Dawid Pielka to firma działająca na terenie Olkusza oraz sąsiednich gmin. Posiada dziesięć lat doświadczenia w branży oraz liczne grono zadowolonych klientów. Specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, na życie, mieszkaniowych, ac i innych. Dla każdego klienta wybierany jest indywidualny, najkorzystniejszy wariant spośród dostępnych w zaufanych towarzystwach ubezpieczeniowych (np. GENERALI, UNIQA, WARTA). Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

  Data dodania: 28 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Nowy Sącz - OC AC NNW »

  Ubezpieczenia Nowy Sącz, a raczej oferta ubezpieczeniowa zawarta w serwisie ePolisy.eu to tanie ubezpieczenia komunikacyjne OC AC i NNW dostępne na terenie Nowego Sącza i okolic. Każdy kto posiada cztery kółka zobowiązany jest do opłacenia ubezpieczenia OC czyli ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, które wedle prawa jest ubezpieczeniem wymaganym w Polsce. Jego brak naraża Cię na surowe kary finansowe. Niejako dopełnieniem zwykłego OC są ubezpieczenia AC oraz NNW jak i całe pakiety ubezpieczeniowe, zawierające wszystkie dostępne opcje w zależności od Twojego zapotrzebowania. Konkurencyjne ceny oraz profesjonalna obsługa w tym także profesjonalna likwidacja szkód zapewniona przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, które posiadamy w ofercie stawia ePolisy jako w szczególności serwis rekomendowany i polecany przez samych Klientów.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Swarzędz »

  Nasze życie jest pełne przeróżnych niespodzianek, które ciężko przewidzieć, dlatego stosownym wyjściem jest zaopatrzenie się w idealne ubezpieczenie. Dzięki niemu w trudnej sytuacji będziesz mógł liczyć na specjalistyczną pomoc. Jako przedsiębiorstwo stale powiązane z Grupą PZU, proponujemy wszystkie rodzaje ubezpieczeń z zakresu odpowiedzialności prezentowanej przez Grupę PZU. Dodatkowo proponujemy dojazd do klientów w mieście Swarzędz, miłą i fachową obsługę, konkurencyjne ceny ubezpieczeń.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog o ubezpieczeniach »

  Blog wykreowany dla właścicieli aut - ubezpieczenia samochodowe.Najnowsze wpisy na zagadnienie kosztów składek, aktualności, zniżek. Tłumaczenie istniejącego prawa, opinie. Piszemy o tym co najbardziej istotne dla właścicieli aut, jak dostać najlepsze ubezpieczenia obowiązkowe, gdzie prowadzić porównania, analiz,analiz kosztów. Jeżeli już poszukujesz ciekawych informacji, zapraszamy do siebie na stronę www. Polisy OC, "AC" NNW - najlepsze korporacje ubezpieczeniowe. Sprawdź. Nic nie tracisz.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie Kraków »

  Firma świadczy usługi finansowe w zakresie ubezpieczeń. Niezaleznie od tego, czy planujesz ubezpieczyć swój samochód, wyjeżdżasz na wolne i chcesz zadbać o bezpieczeństwo rodziny, albo szukasz dobrej oferty na ubezpieczenie swojego domuZapraszamy do skorzystania z naszych usług. Proponujemy duży wachlarz ubezpieczeń z palety produktów Ergo Hestia.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie oc »

  Adversum jest kancelarią Prawniczą oferujemy pomoc w odzyskaniu odszkodowania. Podpisując z nami umowę, która jest w dwuch wersjach z kosztami sądowymi albo bez kosztów sądowych. Pracownicy Adversum są bardzo kompetentni i posiadają sporą wiedzę z zakresu prawa ubezpieczeniowego.Dzięki naszym usługom dużo ludzi uzyskało odszkodowanie od ubezpieczyciela.Zapłata za usługi honorowana jest po wypłacie odszkodoania. Dzięki naszym pracownikom oferujemy Państwu usługi na wysoki poziomie.Zapraszam na stronę Adversum.pl po więcej informacji o naszej profesjonalnej dzialaności.

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: