Edukacja, nauka Kategoria: Edukacja, nauka

Ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kształcenie wokalisty »

  Krakowski Instytut Sztuki Wokalnej to szkoła oraz studia zarazem, w której będziesz miał do dyspozycji wszystkie tajniki obecnej wokalistyki. Doświadczona kadra Instytutu to wyjątkowi fachowcy w branży, posiadający międzynarodowe certyfikaty. Jeżeli chcesz uczyć się śpiewania pod bacznym okiem specjalistów i tym sposobem rozwijać swój talent muzyczny zainteresuj się kształceniem w Instytucie. System nauki w Instytucie oparty jest na indywidualnych lekcjach jak też na zajęciach zbiorowych. Przyjazna atmosfera a także innowacyjne programy nauczania pozwalają na osiągnięcie niedługim okresie czasu maksimum efektów.

  Data dodania: 28 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prace plastyczne dla dzieci »

  Witryna poświęcona pomysłom na prace plastyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Propozycje dekoracji, kolorowych obrazków, wyklejanek na różne okazje. Witryna przeznaczona jest dla nauczycieli, którzy chcieli by poszerzyć swój zbiór wykonywanych z dziećmi zadań. Na stronie jest również możliwość dodawania przez wychowawców własnych prac. Portal przystosowywany jest do podstawy programowej dla dzieci w młodym wieku. Konsultowany ze specjalistami w dziedzinie. Niezastąpione źródło pomocy dydaktycznych dla wychowawców. Wśród rodzajów prac są między innymi: prace plastyczne zima , prace plastyczne wiosna , prace plastyczne jesień

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w Wielkiej Brytanii »

  Szkolenia na prawo jazdy w fachowej szkole jazdy GoSpeed usytuowanych w Wielkiej Brytanii oferującej też aktualne materiały edukacyjne. Jeśli przebywasz na terenie UK i pragniesz mieć prawo jazdy respektowane w większości krajach członkowskich Unii Europejskiej, już teraz zainteresuj się przedstawianą propozycją. Jesteśmy elastyczni w ramach terminów i czasu trwania zajęć, wszystkie wątpliwości rozwiążemy od ręki. Ośrodek Go Speed oferuje też dodatkowe godziny jazdy oraz kursy doszkalające.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w Wielkiej Brytanii »

  Wizytówka www firmy zajmującej się kompleksowym organizowaniem kursów i szkoleń dla potencjalnych kierowców z Wielkiej Brytanii. Otrzymasz od nas informacje szkoleniowe, odpowiedzi na wszelkie pytania oraz możliwość doboru terminów. Wszystko to w atrakcyjnych cenach, których nie uświadczysz u konkurencji. Firma działa już od kilkunastu lat oferując kursy oraz szkolenia na prawo jazdy wszystkich kategorii w Wielkiej Brytanii, zobacz sam i zasil grono zadowolonych kontrahentów.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy na prawo jazdy UK »

  Kluczowe wiadomości jak również najnowsze newsy o tematyce prawa jazdy w UK. Jesteś Polakiem mieszkającym w Anglii i chciałbyś zdobyć prawo jazdy honorowane we wszystkich państwach Unii Europejskim. Z nami możesz tego dokonasz, dowiesz się jakie warunki musisz spełnić ile zajmuje proces edukacji oraz otrzymasz testy, które wzorowo przygotują Cię do egzaminu, który odbędzie się w języku polskim. Uzyskanie prawa jazdy w Wielkiej Brytanii jest kilka razy prostsze do otrzymania niż w Polsce. Zdaj na prawo jazdy uzyskując wiadomości z opisywanego portalu, który jest zupełnie darmowy.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Jeśli śnisz o studiach prestiżowej szkoły zobacz ofertę SGH lub SGGW. Chcesz umieścić swoją szkołę w naszym serwisie, nic nie stoi na przeszkodzie, skontaktuj się. Wejdź na portal zauważysz jaką ofertę uczelni polecamy w kraju. Zobacz jak formuje się tegoroczna propozycja szkół wyższych. W tym portalu możesz zamieścić reklamę twojej uczelni. W czasie studiów ludzie polepszają swoje kwalifikacji oraz szkolą się w interesujących ich sferach. Jesteś tegorocznym absolwentem i szukasz uczelni dla siebie, ten portal to cudowne miejsce. Dowiedz się więcej o uczelni do której chciałbyś chodzić, wstąp na portal. Jesteś właśnie wychowankiem poszukującym wiedzy dla siebie, jeżeli tak oferujemy portal zadedykowany właśnie Tobie. Jesteś na życiowym zakręcie oraz dręczysz się czy dokonany przez Ciebie wybór uczelni był dobry.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Drodzy Rodzice! Zdajemy sobie sprawę jak wiele trudu sprawia poszukiwanie
  bezpiecznego miejsca w przedszkolu dla Waszych pociech. Z myślą o dzieciach i o Was Rodzice otworzyliśmy Przedszkole Promyczek placówkę prowadzącą działalność opiekuńczo - wychowawczą dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Nie jesteśmy przechowalnią, dbamy o wszechstronne wychowanie, nauczanie oczywiście dostosowane do wieku i potrzeb każdego dziecka. Głównym naszym celem jest wspieranie Was w wychowaniu waszych pociech tak aby ułatwić im dojrzewanie emocjonalno-społeczne. Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby i potrzeby Waszych dzieci. Serdecznie zapraszamy do Przedszkola Niepublicznego Promyczek.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Rybnik »

  Instruktaż na prawo jazdy przeprowadzane prze wieloletnich instruktorów w Rybniku. Przez kilka lat wyszkoliliśmy setki wyśmienitych kierowców, którzy mogą bezpiecznie, świadomie poruszać się po ulicach publicznych. Nasi instruktorzy przekazują nie tylko suchą wiedzę ale również umiejętności praktyczne dzieląc się swoim doświadczeniem i zwracają uwagę na potencjalne niebezpieczeństwa na drodze. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Rybnika i pobliskich okolic na kurs prawa jazdy różnych kategorii.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła policealna »

  Wychodząc naprzeciw bieżącym postulowaniom rynku pracy aspirujemy zaoferować Państwu możliwość uczestnictwa w naszej szkole policealnej. W ramach naszej bezpłatnej szkoły policealnej rozwijane są coraz to nowsze kierunki szkoleń. Z wielką przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kursów zawodowych. Szczegółowe informacje dostępne są na witrynie: www.szkola.gowork.pl. Dzięki naszej szkole policealnej bardzo szybko znajdziesz swoją wymarzoną pracę. Zapraszamy już dziś !!!

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Policealna szkoła »

  W obecnym świecie bez szkoły nie mamy co śnić o zdobyciu pracy. Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje to namawiamy do odwiedzenia którejś z naszych placówek. Zatrudniamy tylko doświadczonych fachowców, którzy przekażą Ci pożyteczną wiedzę. Na naszej witrynie odszukasz indeks szkół, zobacz naszą ofertę i znajdź coś dla siebie. Dajemy Ci niepowtarzalną okazję na zmienienie swojego życia! Organizujemy również rozmaitego typu szkolenia, na których możesz posiąść pomocne umiejętności. Jeśli masz jakieś pytania to nie czekaj tylko napisz do nas. Taka sposobność może się już nie nadarzyć! Więcej informacji wyszukasz na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja, nauka

Edukacja, nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: