Firmy Kategoria: Firmy

Ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Łukan - Producent mebli na wymiar »

  Łukan to producent mebli na zamówienie. Wykonujemy szafy, stoły, krzesła, witryny, komody oraz inne meble na wymiar. Realizujemy projekty klientów na podstawie dostarczonych zdjęć i rysunków. Proponujemy też własne rozwiązania dedykowane potrzebom klientów. Meble Łukan to solidna jakość za atrakcyjną cenę. Sprawdź naszą ofertę, u nas zapłacisz mniej niż w sklepie, ponieważ jesteśmy bezpośrednim producentem naszych mebli.

  Data dodania: 27 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Drukuj w drukarni OPTIMAPRINT »

  Jesteś biznesmenem i chciałbyś rozreklamować swoją firmę poprzez plakaty, wizytówki i banery. Szukasz nowoczesnej drukarni zajmującej się drukiem w większym nakładzie i o krótkim czasie wykonania. Drukarnia OPTIMAPRINT z Nowego Sącza zrealizuje Twoje zlecenie dotyczące szeroko pojętej poligrafii. Specjaliście sprostają każdemu wyzwaniu z dziedziny druku dbając równocześnie o najmniejsze szczegóły, które są tak istostne w tym fachu. Zweryfikuj nas – dokonaj zamówienia na opisywanej witrynie www optimaprint.pl.

  Data dodania: 17 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ogniwa Słoneczne »

  Fotoogniwa jest firmą dostarczającą niekonwencjonalną technikę w zakresie czerpania energii ze źródeł naturalnych. Współczesne panele fotowoltaiczne to elektrownie najwyższej jakości, przygotowane w wersjach indywidualnych a także wysoko wydajnościowych klasach przemysłowych. Sprzedawane panele fotowoltaiczne znamionuje bezawaryjność i mobilność, również najnowsze technologie stosowane do ich instalacji to gwarancja efektywności. Należy w związku z tym zainwestować, tym bardziej, że ekologiczna i niekosztowna energia jest perfekcyjnym wyborem.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lidaria Biuro Tłumaczeń Warszawa. »

  Jesteśmy warszawskim biurem tłumaczeń, które ma swoją siedzibę w samym centrum stolicy. Tłumacze naszego biura wykonują tłumaczenia praktycznie z i na wszystkie języki, a przede wszystkim: z i na język francuski, niemiecki, angielski, rosyjski, czeski, słowacki, portugalski, hiszpański, łotewski, chorwacki i wiele innych języków. Tłumaczenia specjalistyczne wykonywane przez tłumaczy biura tłumaczeń Lidaria są na bardzo wysokim poziomie, gdyż każdy tłumacz jest specjalistą w swojej branży. Na ogół do tłumaczeń specjalistycznych są zaliczane tłumaczenia techniczne, medyczne, ekonomiczne czy też prawnicze. Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe wykonywane są zawsze w ustalonym terminie.

  Data dodania: 07 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tabliczki znamionowe cennik »

  Pomimo zastosowania wyżej podanego uproszczonego opisu procesu magnesowania, analiza obwodu magnetycznego z uwzględnieniem strat mocy w żelazie pozostaje nadal bardzo utrudniona. Składają się na to dwa czynniki. Po pierwsze przesunięcia fazowe między strumieniami w różnych częściach szczelin powietrznych sprawia, że wypadkowa siła przyciągania zwory składa się z szeregu zmiennych w czasie elementarnych sił, których fazy także nie są jednakowe. W takiej sytuacji charakterystyki magnesowania W nie dają jednoznacznych podstaw dla wyznaczania charakterystyk siłowych. Po drugie niemożliwe jest graficzne rozwiązywanie obwodu, ponieważ każdy z elementów nieliniowych scharakteryzowany jest dwoma a nie jednym parametrem, w związku z czym dla rozwiązania obwodu jedno oczkowego z dwoma reluktancjami (liniową i nieliniową) oraz źródłem siły magnetomotorycznej należałoby zastosować przestrzeń cztero-wymiarową a nie płaszczyznę.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Grawerowanie tabliczek »

  W przypadku linii aktywnej wyznacza się charakterystykę zewnętrzną części zasilającej wyżej podaną metodą, z tą różnicą, że charakterystyka warunków początkowych ma postać charakterystyki magnesowania jarzma ; zabieg powyższy stosuje się przy rozwiązywaniu zadań prostych oraz wyznaczaniu charakterystyk magnesowania elektromagnesu;
  — przy rozwiązaniu zadania odwrotnego dla obwodu z linią aktywną wyznacza się szereg krzywych całkowych wychodzących z jednego punktu lecz różniących się wartościami m; poszukiwane m jest tym, które wprowadzi drugi koniec krzywej całkowej na charakterystykę magnesowania jarzma.
  Wyżej podane wskazówki metodyczne są oczywiście słuszne, niezależnie od metody rozwiązania równań linii.
  Obliczenia obwodów nieliniowych o parametrach rozłożonych są praco-chłonne. W celu uproszczenia rachunków stosuje się przybliżenia oparte na linearyzacji — tzn. założeniu stałości w równaniach linii. Linię można wówczas traktować jako czwórnik. Ogólna teoria obwodów podaje następujący układ równań czwórnika (zastępującego linię pasywną) wiążących parametry na zaciskach wejściowych 0, Ull0 z parametrami na zaciskach wyjściowych 0k.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Opisy elektryczne »

  W pierwszym przypadku poszukując napięcia na zaciskach wyjściowych dwójnika odpowiadającego strumieniowi 0sl należy od wartości siły magneto-motorycznej odjąć spadek napięcia magnetycznego na elemencie nieliniowym odpowiadający zadanej wartości. W drugim przypadku poszukuje się strumienia 0sl na wyjściu, odpowiadającego danej wartości napięcia UFISL. Strumień taki równy jest różnicy strumienia wymuszonego przez źródło i strumienia pobieranego przez element nieliniowy, wynikającego ze znanej charakterystyki magnesowania A0A1 — 0A(UFLSL). Charakterystyka zewnętrzna kaskadowego układu oczek ze źródłami SMM lub strumienia powstaje w identyczny sposób, jak charakterystyka magnesowania układu bez źródeł, jedyną różnicę stanowi fakt, że charakterystyki gałęzi ze źródłami mają postać charakterystyk zewnętrznych wyznaczonych w wyżej podany sposób.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Motoreduktory »

  Rozwiązanie analityczne obwodu nieliniowego jest na ogół skomplikowane, wiąże się z przybliżonym opisem analitycznym charakterystyk elementów, tj. ich charakterystyk magnesowania, łub wymaga zastosowania przybliżonych metod rozwiązania układu równań nieliniowych. Dlatego też w praktyce analizy obwodów magnetycznych nieliniowych stosuje się prawie wyłącznie metody graficzne. W licznych przypadkach pozwalają one na wyznaczenie:
  — zastępczych charakterystyk magnesowania dwójników pasywnych;
  — charakterystyk zewnętrznych części zasilającej obwodu, traktowanej jako źródło zastępcze.
  Metody graficzne są proste w odniesieniu do obwodów o oczkach połączonych kaskadowo, tzn. takich w których każde z oczek ma wspólne gałęzie najwyżej z dwoma, niestykającymi się oczkami. Schematy większości obwodów magnetycznych elektromagnesów spełniają taki warunek lub ze względu na symetrię można je do takiej formy sprowadzić.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki invertek »

  Schemat obwodu magnetycznego stanowi obliczeniowy model rzeczywistego pola magnetycznego zbudowany w taki sposób, aby przy zastosowaniu metod analizy obwodów można było wyliczyć te wielkości fizyczne charakteryzujące pole, które wpływają na badane własności elektromagnesu — najczęściej na siłę przyciągania zwory.
  W praktycznej analizie elektromagnesów schemat jest ustalany po to, aby uniknąć wyznaczania pola w związku z czym z powyższej metody skorzystać nie można. Nieznajomość rozkładu pola w momencie konstruowania schematu obwodu magnetycznego sprawia, że konieczne jest stosowanie przybliżeń polegających przede wszystkim na:
  — nie uwzględnianiu w schemacie pewnych rurek strumienia magnetycznego;
  — pomijaniu niektórych strat napięcia magnetycznego;
  — uproszczonym obliczaniu reluktancji pozostałych części przestrzeni objętej przez pole magnetyczne;
  — założeniu uproszczonego obrazu rozkładu pól magnetycznych (np. jednorodnych, płasko równoległych, płaskich osiowosymetrycznych itp.).
  Częstym przybliżeniem jest także założenie nieskończenie wielkiej przenikalności magnetycznej żelaza.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przekładnie Motovario »

  Zasadę działania, własności oraz wszelkie inne cechy niezbędne dla jednoznacznego opisu elektromagnesu pełniącego funkcję siłownika ujawnić można w badaniu wymiany energii z otoczeniem. Siłownik elektromagnetyczny wymienia energię elektryczną ze źródłem prądu zasilającego cewkę i mechaniczną z mechanizmem lub innym układem ciał stanowiącym obciążenie zwory. W efekcie tego procesu obserwuje się zjawisko przetwarzania energii — na ogół elektrycznej w mechaniczną zaś elektromagnes nazywany jest elektromechanicznym przetwornikiem energii o sprzężeniu magnetycznym. Tego rodzaju przetwornikom przypisuje się pojęcia bram, oznaczające miejsca wymiany energii z otoczeniem. Elektromagnesy mają na ogół dwie bramy: elektryczną — uzwojenie i mechaniczną — zworę.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy

Firmy - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: