Inne Kategoria: Inne

Ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Węgiel koksowy »

  Portal informacyjny wykonany przez studentów górnictwa, którzy są zafascynowani węglem, etapami jego powstawania, liczbą złóż tego czarnego złota w naszym kraju. Raz na tydzień publikują nowy artykuł z tego zakresu, który można komentować i odpowiadać na niego. Cały serwis jest darmowy z którego mogą korzystać wszystkie osoby zainteresowane kopalniami, wydobyciem, górnictwem jak również samym węglem. Pragniemy prezentować działy w sposób czytelny i klarowny tak aby młodsi użytkownicy też skorzystali z opisywanego portalu. W serwisie między innymi pellet, węgiel energetyczny jak również inne kwestie związane z węglem.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedam jacht »

  Zestawienie ofert z całej Polski dotyczących nowych i już eksploatowanych jachtów posegregowanych według stoczni macierzystych. W serwisie zarówno jachty kosztowne i ekskluzywne jak też tanie i prostsze w utrzymaniu. Jeśli chcesz kupić jacht motorowy albo żaglowy ze swoich stron koniecznie zajrzyj to naszego portalu. Z wyłączeniem standardowych jachtów w serwisie odszukasz napędy do jachtów, które będziesz mógł dodać albo wymienić we własnej jednostce. Znacznie więcej o jachtach na stronie www. Zachęcamy do odwiedzin.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Historia polski »

  Opowieść o Polsce to witryna mówiąca o historii Państwa Polskiego. Jakie były najdawniejsze dzieje naszych ziem? Jak przebiegał rozwój kraju, w czasach gdy rządzili pierwsi Piastowie, czy w okresie rozbicia dzielnicowego. W jaki sposób układały się dalsze dzieje państwa podczas złotego wieku, świetności i upadku, w czasie zaborów i później, aż po czasy współczesne? Ciekawa lektura zarówno dla osób obznajomionych z dziejami Polski, jak i dla ludzi zbyt dobrze się w nich nie orientujących. Teksty zostały podzielone na duże i małe rozdziały: Jagiellonowie, wędrówka ludów to niektóre z nich.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Zakopane »

  Spora pula bieżących ofert z terenu Zakopanego oraz niedalekich miejscowości. Serwis akceptujący tylko ogłoszenia z Zakopanego, wszystkie inne dotyczące innych miejscowości i rejonów są od razu usuwane. Mamy ogromne nadzieje że serwis przypadnie wszystkich do serca i będzie notował każdego miesiąca systematyczny wzrost oglądalności. Ogloszenia-zakopane.pl to dużo działów do których można w wolnej chwili dodać ogłoszenia. Najbardziej popularne to na ten czas motoryzacja, Internet, nieruchomości w Zakopanym.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy z Pabianic »

  Może szukasz nowego mieszkania, pragniesz udać się na kurs lub marzy Ci się eskapada w trakcie wakacji nic łatwiejszego zajrzyj do naszego serwisu. Zamieszczamy mnóstwo atrakcyjnych ofert z Pabianic czyli naturalnie z Twoich okolic. Kierunkiem serwisu jest zaprezentowanie ofert w klarowny i łatwy sposób, tak aby każdy użytkownik mógł się w nich odnaleźć. W serwisie za wyjątkiem zaawansowanej wyszukiwarki można odszukać sporo kategorii z ogłoszeniami na przykład: biżuteria, meble czy oferty pracy w Pabianicach. Całość udostępniona za darmo dla użytkowników, aby mogli pozbywać się starych rzeczy i kupować nowe rzeczy z Pabianic.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dzieje polski »

  Strona internetowa poświęcona samym początkom Państwa Polskiego. Treść strony obejmuje czasy od I wieku naszej ery, kiedy na tych ziemiach żyli jeszcze Germanowie: Goci nad Bałtykiem oraz Wandalowie w południowej Polsce. Dalsze wpisy mówią o inwazji Hunów na Europę, Wielkiej Wędrówce Ludów i przybyciu Słowian. Kolejne działy opowiadają o pierwszych organizmach państwowych na ziemiach Słowian, oraz o narodzinach Państwa Polskiego. Historia kończy się na okresie, gdy Państwo Piastów zostało odrestaurowane po wielkim buncie pogan w XI wieku. Inny rozdział poświęcono opisowi religii i mitów dawnych Słowian. Portal przedstawia najnowszą wiedzę na dane tematy.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe Oferty »

  Portal ogłoszeniowy z ofertami dla wszystkich regionów Polski. Na stronie można dodawać własne ogłoszenia. Portal podzielony został na kilkanaście kategorii, gdzie dorzucać można wybrane oferty. Pełna lista szesnastu polskich województw pozwala dokładnie umiejscowić dołączone wpisy. Witryna zbudowana została ponadto w sposób przyjazny dla każdego odbiorcy, załączać na niej ogłoszenia będzie potrafiła nawet osoba nie zaznajomiona na co dzień z Internetem. Spis kategorii obejmuje od ogłoszeń o sprzedaży antyków i książek, po oferty związane z apartamentami i nieruchomościami. Osoby poszukujące lub oferujące pracę także znajdą tu coś dla siebie. Zapraszamy do odwiedzin na portalu.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Częstochowa »

  Sporo trafnych ogłoszeń udostępnionych zupełnie bezpłatnie przeznaczonych dla ludzi Częstochowy i nie tylko. Każdy goość może zgłosić ogłoszenie do jednej z kilkunastu kategorii, między innymi do akceptacji są: biznes, sprzedam czy praca Częstochowa. Analogiczne portale powstają każdego dnia ale ten opisywany posiada przejrzysty interfejs jak również wyróżniającą się szatę graficzną. Obserwuj wszystkie ogłoszenia i odszukaj stosowną pracę dla samego siebie w Częstochowie. Więcej informacji na stronie www.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Mysłowice »

  Baza ogłoszeń tworzona przez samych użytkowników, którzy w dowolnym czasie mogą zamieszczać i przeglądać ogłoszenia dotyczące Mysłowic. Nie kupuj prasy z ogłoszeniami, skoro możesz odwiedzić nasz portal, który jest darmowy. Mamy w planach rozbudowywać portal o nowoczesne aplikacje, aby miał więcej użytkowników niż teraz. Usługi, praca Mysłowice czy uroda to tylko nieliczne kategorie, które prezentujemy. Mysłowice to piękne miasto z sporą ilością ludności i właśnie dla nich został stworzony opisywany serwis z ogłoszeniami.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Jaworzno »

  Portal z ogłoszeniami z obszaru Jaworzna oraz niedalekich obszarów. Nie ważne gdzie w tej chwili jesteś możesz uruchomić Internet w laptopie lub telefonie i zobaczyć najnowsze ogłoszenia dodawane przez mieszkańców. Praca Jaworzno, meble, samochody to tylko niektóre działy z pośród wielu jakie możesz wybrać w portalu. Nie czerpiemy opłat za korzystanie z serwisu ogloszenia-jaworzno.pl, dlatego każdego dnia notujemy zwiększoną ilość oglądalności. Poprzez ten portal możesz z pozytywnym skutkiem szukać ciekawej pracy, działki w optymalnej lokalizacji oraz przedmiotów aktualnie Ci potrzebnych.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Inne

Inne - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: