Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

 • Praca, ogłoszenia o pracę »

  A może ty także jesteś postacią potrzebującą obecnie roboty? A może jesteś postacią potrzebującą osób do pracy? Nasz portal ogłoszeniowy| został wykonany mając na uwadze takie osobniki jak ty. U nas w portalu dorzucisz w mgnieniu oka i zręcznie, pomyślnie wszelakiego typu oferty o pracę zarówno praca za granicą, jak również praca w kraju, w tym mogą być to ogłoszenia miejscowe dla przykładu praca warszawa czy praca augustów, a co więcej praca Rzeszów. Dzięki takiej regionalizacji wszelki użytkownik w mgnieniu oka i funkcjonalnie będzie w stanie dotrzeć do fajnych ofert pracy, a więc wstąp już teraz i przekonaj się sam w jak prosty i szybki sposób masz sposobność wyszperania nowiutkiej pracy.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rejestratory »

  Rejestratory pomiarowe, danych, do badań balistycznych i spadochronowych to tylko niektóre oferty firmy Pilc. Firma, mająca swoją siedzibę w Rzeszowie oferuje również interfejsy pomiarowe oraz usb, przetworniki takich wielkości fizycznych jak: siły, przyspieszenia, prędkości kątowych i czujniki ciśnienia oraz czujniki temperatury. Współpraca z Politechniką Rzeszowską rozpoczęła praktyki studenckie w firmie oraz jej dalszy rozwój. Innowacyjność firmy Pilc wielokrotnie była nagradzana w kraju i zagranicą.

  przyrządy pomiarowe

  rejestratory

  rejestrator

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Płock »

  Portal internetowy powstał dla zaspokojenia potrzeb osób poszukujących zarówno informacji z rynku, jak i ogłoszeń sprzedaży, wynajmu nieruchomości. Odwiedzenie nas gwarantuje dostęp do wiadomości opisujących nowinki pojawiające się na rynku nieruchomości w Płocku Wystarczy określić kryteria, jakie ma spełniać szukany obiekt. W dokonaniu wyboru pomocne są załączone zdjęcia i filmy. Zapraszamy do obejrzenia dostępnych możliwości bez konieczności biegania po mieście.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Piotrków »

  Piotrków Trybunalski! Ten serwis poinformuje Państwa o sytuacji na rynku nieruchomości. Wiadomości, analizy i porady, a wszystko pisane wyłącznie przez fachowców. Bogata baza ogłoszeń prezentująca mieszkania, domy, lokale i wiele innych nieruchomości oferowanych przez rynek wtórny i pierwotny. Oto zalety serwisu, którego zadaniem jest dostarczenie Państwu wiadomości, których szukacie na stronach wielu innych serwisów. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe Oferty »

  Portal ogłoszeniowy z ofertami dla wszystkich regionów Polski. Na stronie można dodawać własne ogłoszenia. Portal podzielony został na kilkanaście kategorii, gdzie dorzucać można wybrane oferty. Pełna lista szesnastu polskich województw pozwala dokładnie umiejscowić dołączone wpisy. Witryna zbudowana została ponadto w sposób przyjazny dla każdego odbiorcy, załączać na niej ogłoszenia będzie potrafiła nawet osoba nie zaznajomiona na co dzień z Internetem. Spis kategorii obejmuje od ogłoszeń o sprzedaży antyków i książek, po oferty związane z apartamentami i nieruchomościami. Osoby poszukujące lub oferujące pracę także znajdą tu coś dla siebie. Zapraszamy do odwiedzin na portalu.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dzieje polski »

  Strona internetowa poświęcona samym początkom Państwa Polskiego. Treść strony obejmuje czasy od I wieku naszej ery, kiedy na tych ziemiach żyli jeszcze Germanowie: Goci nad Bałtykiem oraz Wandalowie w południowej Polsce. Dalsze wpisy mówią o inwazji Hunów na Europę, Wielkiej Wędrówce Ludów i przybyciu Słowian. Kolejne działy opowiadają o pierwszych organizmach państwowych na ziemiach Słowian, oraz o narodzinach Państwa Polskiego. Historia kończy się na okresie, gdy Państwo Piastów zostało odrestaurowane po wielkim buncie pogan w XI wieku. Inny rozdział poświęcono opisowi religii i mitów dawnych Słowian. Portal przedstawia najnowszą wiedzę na dane tematy.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Jaworzno »

  Portal z ogłoszeniami z obszaru Jaworzna oraz niedalekich obszarów. Nie ważne gdzie w tej chwili jesteś możesz uruchomić Internet w laptopie lub telefonie i zobaczyć najnowsze ogłoszenia dodawane przez mieszkańców. Praca Jaworzno, meble, samochody to tylko niektóre działy z pośród wielu jakie możesz wybrać w portalu. Nie czerpiemy opłat za korzystanie z serwisu ogloszenia-jaworzno.pl, dlatego każdego dnia notujemy zwiększoną ilość oglądalności. Poprzez ten portal możesz z pozytywnym skutkiem szukać ciekawej pracy, działki w optymalnej lokalizacji oraz przedmiotów aktualnie Ci potrzebnych.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aukcje »

  Aukcje internetowe cieszą się coraz większą popularnością. Aby zakupy były całkowicie bezpieczne trzeba pamiętać o paru zasadach podczas ich dokonywania. Przede wszystkim musimy zwracać uwagę na ”markę” sprzedającego i kupować jedynie od osób, którzy mają dobrą opinię. Pozwoli to zmniejszyć ryzyko oszustwa, na które możemy być narażeni. Poza tym trzeba uważnie przeczytać opis produktu, gdyż mogą znajdować się tam istotne informacje, które pozwolą nam uniknąć rozczarowań, a trzeba pamiętać, iż bywają sprzedający, którzy nie uznają zwrotów towarów, a inni obciążają nabywcę wszystkimi kosztami przesyłki, także tych oddawanych towarów. Trzeba zatem mieć pewność, że rzecz którą nabywamy jest naprawdę tą, którą chcemy zakupić. Poza tym zdarza się, iż w Internecie sprzedaje się podróbki markowych produktów. Warto w takim przypadku udać się przed zakupem do sklepu lub sprawdzić na stronie producenta czy parametry przedmiotu z aukcji zgadzają się z tym, które ma oferowany na licytacji. Jeżeli wszystko się zgadza możemy licytować.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Art-Deluxe - obrazy na zamówienie »

  Art-deluxe.pl to artystyczna prezentacja usług świadczonych przez pracownię plastyczną i dyplomowanego artystę. Prace na stronie w wielu technikach oraz dziedzinach plastyki. W skład oferty wchodzą rysunek klasyczny - ołówek, pastel, sepia, malarstwo i malarstwo naścienne oraz grafika z przeznaczeniem dla stron internetowych.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Historia polski »

  Opowieść o Polsce to witryna mówiąca o historii Państwa Polskiego. Jakie były najdawniejsze dzieje naszych ziem? Jak przebiegał rozwój kraju, w czasach gdy rządzili pierwsi Piastowie, czy w okresie rozbicia dzielnicowego. W jaki sposób układały się dalsze dzieje państwa podczas złotego wieku, świetności i upadku, w czasie zaborów i później, aż po czasy współczesne? Ciekawa lektura zarówno dla osób obznajomionych z dziejami Polski, jak i dla ludzi zbyt dobrze się w nich nie orientujących. Teksty zostały podzielone na duże i małe rozdziały: Jagiellonowie, wędrówka ludów to niektóre z nich.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: