Internet, komputery Kategoria: Internet, komputery

Ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • CFI Systemy Informatyczne »

  CFI jest firmą informatyczno - konsultingową. Zajmuje się produkcją i wdrażaniem informatycznych systemów klasy ERP, organizujących pracę wybranych działów oraz firmy jako całości. Programy dla firm Poznań Głównym celem wdrożeń jest wzrost efektywności działania i obniżka kosztów operacyjnych klientów. Podnoszenie efektywności rozumiane jest jako wzrost stosunku efektów do nakładów w każdym dziale przedsiębiorstwa. Oprogramowanie wdrażane jest dla firm, których specyfika działania potrzebuje czegoś więcej, niż posiadania zwykłego programu magazynowo-księgowego. Celem każdego projektu jest dostarczenie klientowi wartości dodanej konkretnego, widocznego efektu współpracy - zmniejszenia nakładów pracy w firmie, poprawy przepływu danych, jakości obsługi klienta i wzrostu sprzedaży.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron internetowych »

  Agencja marketingu internetowego TENSE.PL to firma, gdzie zlecić można pozycjonowanie stron internetowych. Na witrynie ujęto referencje. Jako certyfikowany partner Google TENSE.PL robi pozycjonowanie pierwszorzędnej jakości. Żeby przeprowadzić pozycjonowanie strony stosuje się fachowe teksty o należytym współczynniku PR. TENSE.PL oferuje różne usługi mające na celu branding. Pozycjonowanie to tylko jedna ze sporej puli propozycji. Jest to narzędzie marketingowe o wyjątkowo dużej efektywności. Klienci, którzy zlecą pozycjonowanie stron mogą liczyć na usunięcie ewentualnych błędów w kodzie strony. TENSE.PL proponuje całościowe doradztwo w zakresie reklamy. Korzystając z pomocy copywritera przy redagowaniu treści strony, można oczekiwać fantastycznych efektów, które będą skutkować pomnożeniem zysków. Profesjonalne pozycjonowanie strony sprawia, że łatwiej zauważyć ją w Internecie. W celu budowania trwałych relacji z kontrahentami TENSE.PL gwarantuje aktywację i obsługę kont na portalach społecznościowych.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy sklep komputerowy »

  Sklep komputerowy posiadający w ofercie dobrej jakości narzędzia komputerowe, oprogramowanie biznesowe i serwerowe, monitoring IP w tym UPSy. Sklep celuje w bezpieczeństwo danych, które jest ważne dla naszych kontrahentów. Akcesoria publikowane w internetowym sklepie komputerowym są objęte są kilkumiesięczną gwarancją producenta, która ma zastosowanie we wszelkich punktach w państwie. Sprawdź naszą propozycję w sklepie i porównaj nas z konkurencją. W opisywanym sklepie komputerowym znajdziesz bardzo atrakcyjne ceny jak także niski w Polsce koszt przesyłki. Zachęcamy i życzymy udanych zakupów. W tym miesiącu polecamy tablet Wacom, który jest funkcjonalny i poręczny.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy w Białymstoku »

  Fachowa naprawa laptopów w Białymstoku jak również okolicach w ciekawej cenie. Proponujemy darmowy dojazd do kontrahenta w Białymstoku. Nieustannie powiększamy swoje horyzont, zdobywamy cenne doświadczenie aby następnie zadowolić kontrahenta. Konkurencyjne ceny jak równie szybkość przeprowadzenia zlecenia wysoko plasują firmę Eskejp wśród serwisów komputerowych w Białymstoku.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki drewniane »

  Sklep www oferujący zabawki w większości wykonane z drewna przez co są bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu. Bogaty asortyment skutkuje tym że każdy wyszuka coś szczególnego dla swojej pociechy nie zależnie w jakim wieku obecnie jest. Zabawki drewniane mogą służyć dużej liczby dzieci nic nie tracąc na swoich właściwościach. Każde zamówienie w sklepie ePinokio traktowane jest priorytetowo oraz dbale o każdy detal. Sprawdź nas i wybierz drewnianą zabawkę dla własnego dziecka.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • ITB Vega »

  Oferujemy tworzenie stron internetowych opartych na autorskich rozwiązaniach programistycznych. Zajmujemy się projektem od podstaw. Naszą podstawową zasadą jest - Tworzenie stron to usługa dla klienta, więc zawsze pracujemy według potrzeb zamawiającego usługę. Treść i wygląd serwisu ustalana jest w wyniku konsultacji obu stron. Projektowanie stron Bydgoszcz Każdy projekt w trakcie budowy podlega ocenie i weryfikacji klienta, aż do uzyskania ostatecznej formy. Pracę rozpoczynamy od omówienia potrzeb naszego klienta. Największy nacisk w projektowaniu kładziemy na projekt graficzny oraz na funkcjonalność serwisu. Strona ma być dobrze postrzegana czyli ma być estetyczna i miła dla oka oraz zachęcająca do klikania po niej. Wykonujemy zarówno proste serwisy - wizytówki firm w Internecie, jak również bardziej zaawansowane dynamiczne serwisy z możliwością pełnej administracji i zarządzania treścią, w tym także sklepy internetowe. Zajmujemy się także tworzeniem banerów reklamowych. Oferujemy kompleksowe usługi - od koncepcji po wykonanie.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dodaj stronę »

  Zestawienie wszystkich lubianych witryn w jednym obszarze w alfabetycznych branżach. Skrypt katalogu jest unikatowy i zaprojektowany według panujących norm. Aby dodać witryne trzeba poprawnie uzuepłnić pola: tytuł, email, opis w tym słowa kluczowe i czekać cierpliwie na akeptację wpisu. Staramy się aby portal był klarowny, dlatego mamy zamiar dodać nowe funkacje takie jak na przyklad wyszukiwarka czy wpisy premium. Reklamuj własną witrynę w naszym katalogu.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep SEO »

  Portal zawiera specjalistyczny sklep dla osób związanych z pozycjonowaniem. W ofercie sklepu zróżnicowane usługi programy i skrypty. Można tu nabyć katalogowanie pozycji, pisanie tekstów, linki, wpisy do katalogów, narzędzia SEO itp. Oprócz tego istnieje szansa zakupu profesjonalnych skryptów ogłoszeniowych. Są to serwisy z ogłoszeniami, gdzie można dołączać również oferty SEO. Osoba nabywająca skrypt ma później szansę czerpania przychodów z dodawanych do niego promowanych ogłoszeń. Zachęcamy do korzystania z oferty witryny. Sklep niezwykle przydatny dla osób które mają jakikolwiek związek z pozycjonowaniem stron internetowych. W ofercie dostępne także strony zapleczowe, grafika i szablony.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szablony Joomla2.6 »

  W serwisie zamieszczono nieodpłatne, profesjonalne szablony i wzory graficzne stron internetowych, można je umieścić na naszej własnej witrynie z zainstalowanym programem Joomla. (Program Joomla jest to bezpłatny system, w którym można tworzyć witryny, blogi itp.) Gdy więc pragniemy zbudować naszą własną witrynę nie musimy umieć tworzyć grafiki, czy programować. Wystarczy, jeżeli ściągniemy sobie taki bezpłatny szablon, zamieścimy na nim system Joomla i zmienimy w nim grafiki oraz tekst. Jak więc widać trzeba tu jedynie zaznajomić się z bardzo prostym systemem Joomla. W serwisie znajdziemy krótki kurs, jak używać tego systemu. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe katalogi »

  Autospis to specjalistyczny portal internetowy dla osób chcących wypozycjonować posiadaną stronę. Witryna posiada szeroką listę katalogów pozycjonerskich. Katalogi podzielone są na poszczególne sekcje według których możemy je dobierać. Autospis posiada więc wykaz nieodpłatnych katalogów (uwzględnia on szereg parametrów: page rank, liczbę oczekujących wpisów, liczbę przychodzących linków itp.) wykaz polecanych katalogów płatnych, listę najgorszych katalogów niezbyt często moderowanych, mających małą liczbę linków zwrotnych). W serwisie istnieje również możliwość by własnoręcznie dobierać sposoby w jakie filtrowane są strony, można także zdobyć listę katalogów przyporządkowanych do ich właścicieli. Zapraszamy do korzystania z portalu.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Internet, komputery

Internet, komputery - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: