Diety Podkategoria: Diety

 • Dieta dukan »

  Witryna przez nas wykonana zawiera wiele ważnych wiadomości dotyczących diety białkowej. Jest ona tam bardzo dokładnie opisana i zaprezentowana w sposób przystępny dla każdego internauty, wcześniej nie zajmującego się żywieniem. Sam plan żywnościowy złożony jest z 4 faz, które są dopracowane tak, by w możliwie najszybszy sposób i jak najmniejszym kosztem naszego zdrowia przyczyniły się do zrzucenia zbędnych kilogramów.

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobra dieta »

  Solidna i skuteczna dieta to wortal w którym dowiemy się po prostu więcej na tematy odchudzania, diecie oraz tematy o odchudzaniu. Starannie przygotowana dieta może pomóc w lepszym samopoczuciu a także czasami pomaga w łatwym znoszeniu trudności codziennego życia. Dieta powinna być właściwie dobrana do osoby a także powinno się wiedzieć dużo o naszym organiźmie. Dobre diety są do uregulowania Twojego sposobu odżywiania. W większości przypadków chcielibyśmy przejść na skuteczną dietę wtedy kiedy już poczuwamy sie "okrągli" a także chcielibyśmy zadbać o Twoją piękną figurę.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Diety »

  W dzisiejszych czasach powstało wiele planów żywieniowych. Niestety spora ich część jest po prostu nieskuteczna. Dlatego stworzyliśmy serwis, który gromadzi w sobie sprawdzone diety. Dzięki poszerzeniu treści o ważne wskazówki odnośnie zrzucania zbędnych kilogramów, serwis stał się istotnym atlasem wartościowych przepisów. Duża część dodatkowych informacji pozwala dogłębnie przeanalizować prezentowane diety. To też ułatwia wybór odpowiedniego jadłospisu.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyka »

  Jeśli pragniesz zgubić zbędne kilogramy układamy dla Ciebie jadłospis tak, by posiłki były proste w przygotowaniu, smaczne oraz by znalazły się w nich wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Proporcje między składnikami diety są dobierane tak, żeby Twój organizm spalał maksymalną ilość zmagazynowanej tkanki tłuszczowej. Jeśli cierpisz na choroby dieto-zależne pomagamy odpowiednio zbilansować dietę, tak aby złagodzić objawy i przyczyny choroby. W każdym przypadku doradzamy jak komponować zdrowe posiłki, tak byś po zakończeniu diety posiadał odpowiednie nawyki żywieniowe. Polecamy nowy sposób na indywidualne doradztwo i na układanie diet: edieta - wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę na której wypełnisz formularz - my dokonamy jego analizy następnie przygotujemy indywidualną dietę. Prawdą jest, że niewłaściwe nawyki żywieniowe, dużo stresu i zbyt mała ilość sportu sprawiają, że duża liczba osób ma problemy z nadwagą. Zaczynają oni wtedy ograniczać jedzenie, stosować przeróżne diety, pić napoje odchudzające, zioła i dużo innych specyfików. Pomoże Ci Poradnia dietetyczna. Duża grupa osób, szczególnie pań, w którymś momencie łapie obsesję dotyczącą własnej wagi. Pomimo faktu, że nie mają problemów z nadwagą, to cały czas im się wydaje, że zbyt dużo ważą, i zaczynają bardzo ograniczać przyjmowanie posiłków. Dla Osób spoza trójmiasta uruchomiliśmy e-konsultanta - jest to możliwość skorzystania z tzw. konsulatcji poprzez internet: znaczenie frazy dietetyka gdynia z nami nabiera innego wymiaru!

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • BMI »

  Każdy chyba wie, ja istotny jest zdrowy styl życia. Skupiają się w nim nie tylko harmonogramy żywieniowe i aktywność fizyczna, ale także zachowania, które winny być wykorzystywane każdego dnia. Czasem jednak nie jest to takie proste. Toteż warto kontrolować się stosując kalkulator bmi. Daje on jednoznaczny wynik. Dzięki temu możemy sprawdzić, czy nie mamy odchyleń od prawidłowej wagi. Jeśli tak, to możemy wykorzystać wskazówki umieszczone na jednej z podstron (np. przy interpretacji wyniku).

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dieta protal »

  Każdy, kto pragnie używać kuracji odchudzającej chce, by przyniosła ona jak najszybsze efekty. Dieta, która przyczynia się w bardzo małym okresie czasu do efektywnego odchudzenia, z pewnością nie jest dobra dla naszego organizmu. Na kartach naszego portalu pragniemy zaprezentować bardziej odpowiedni schemat żywieniowy, który przyczyni się do pozbycia się zbędnych kilogramów, a dodatkowo nam nie zaszkodzi. Oto dieta proteinowa, inaczej zwana białkową. Stawia ona w dużej mierze, jak sama nazwa wskazuje, na białka i proteiny, które przyczyniają się do przyśpieszenia metabolizmu. To rozwiązanie jest mozolne – 1 kilogram podczas 10 dni, jednak nie wpływa negatywnie na nasz organizm. Dowiedli tego liczni fachowcy w dziedzinie dietetyki. Dokładny opis znajdziemy się na stronie.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dieta wysokobiałkowa - kompendium wiedzy »

  Na naszej witrynie internetowej ukazana została dieta dr. Dukana. Składa się ona z kilku poszczególnych etapów, które to łatwiej dają możliwość przystosować się osobie z nadwagą do prowadzenia życia w sposób ekologiczny i lekki. Faza uderzeniowa jest najcięższym okresem w całym Planie Protal. Zniechęcić może bowiem jej jednostajność. Trwa on do dziesięciu dni. Kolejnym etapem jest faza naprzemiennej kuracji proteinowej. Następną fazą jest etap utrwalenia, w trakcie której staramy się utrzymać otrzymaną wagę. Ostatnim etapem jest Protal IV, w którym to dbamy o uzyskane wyniki. Nasz serwis przedstawił całą dietę proteinową w bardzo czytelny i przejrzysty sposób dla każdego internauty. To też serdecznie zachęcamy do odwiedzenia portalu.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Diety

Diety - nowa strona:

Adres: