Marketing Podkategoria: Marketing

 • Biuro nieruchomości Gryfice, Trzebiatów. »

  Działamy w segmencie nieruchomości na rynku zachodniopomorskim w powiatach kamieńskim i gryfickim od czternastu lat oferując domy, mieszkania oraz działki nad morzem. Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przez ten czas zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które stanowią dziś podstawę naszych sukcesów. Profesjonalizm Pomorskiej Giełdy Nieruchomości, gwarantuje rzetelną obsługę i pomoc w doborze optymalnych rozwiązań dla każdego klienta. Oddziały gryficki oraz kamieński pomocą przy sprzedaży oraz w kupnie nieruchomości tj. domy w Gryficach, mieszkania, działki, pensjonaty oraz nieruchomości nad morzem. Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania. Pozostajemy do dyspozycji w przekonaniu, że będziemy mogli przyczynić się do Państwa sukcesów. Jeżeli chcą Państwo sprzedać nadmorskie nieruchomości to zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pharmacovigilance - Badanie czytelności ulotek »

  Charakteryzujemy się w badaniu i przygotowaniu dokumentacji dot. analizowania czytelności ulotek farmaceutycznych. Wszystkie przeprowadzone badania przedstawiamy w postaci plików audio. Nasze możliwości pozwalają Nam na szybką rekrutację uczestników przeprowadzanych doświadczeń. Na żądanie podmiotu odpowiedzialnego wdrażamy odpowiednie procedury rejestracyjne. Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w swojej branży. Prowadzimy badania prowadzone min. przez ankieterów, którą tworzą pacjencji. Proponujemy klientom szeroki pakiet usług. Wszystkim współpracownikom zapewniamy kompleksową archiwizację dokumentów. Działalność z Nami to dobry wybór! Tylko u nas profesjonalna obsługa systemu Eudravigilance. Usługa zapewnia wykonanie pełnego badania czytelności ulotki. Oferujemy także niekliniczne i kliniczne raporty w formacie CTD. Opiekę nad badaniami prowadzą odpowiedni specjaliści. Na przestrzeni ostatnich lat zdobyliśmy wiele wyróżnień np: "Moja firma, moja przyszłość". Nasza firma oferuje profesjonalne statystyki z działu dokumentacji rejestracyjnej produktów leczniczych. Pomożemy przy konsultacji doboru wzoru ulotki farmaceutyczne pod względem graficznym. Główne Nasze zalety to odpowiedzialność oraz terminowość. Firmową stanowią doświadczeni profesjonaliści posiadający niezbędne wykształcenie. Zapewniamy profesjonalne podsumowanie jakości i modułu 3 CTD. Naszym atutem jest terminowość.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Piła »

  Pełna obsługa na poziomie niczym nie odbiegającym od światowych standardów. Audyt strony internetowej, tworzenie czy umiejętnego pozycjonowania. Wieloletnia praktyka w specjalizacji oraz sugestie znawców. Opracowanie reklamy linków sponsorowanych jak również polemika z opiniodawcami w branży. Firma interaktywna to ekipa osób o otwartych umysłach i nieszablonowym stanowiskiem względem kontrahenta. Wykwalifikowani pracownicy dostarczają merytorycznych i możliwych do wykorzystania zaleceń, efektywnie rozpracowują mechanizmy sklepów i strony internetowe.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabloty »

  Gabloty-Budotechnika- zaprojektowała system aluminiowych profili do budowy zewnętrznych gablot bardzo dużych rozmiarów. Gabloty produkowane przez Naszą firmę znajdują ciekawe zastosowania, których przykłady można zobaczyć na stronie gablotybudotechnika.com.pl. Jednostkom samorządowym polecamy wypożyczalnię gablot na okresowe wystawy.Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy, gdzie można zobaczyć większość modeli gablot i zapoznać się z niuansami projektowania i produkcji. Wielu klientów doceniło nasze produkty takie jak: City Light Poster - CLP, Gabloty Informacyjne, Gabloty Kinowe, Gabloty ogłoszeniowe, Ekspozery Alu-klik, Gabloty Ekspozycyjne, Gabloty Reklamowo-Prasowe, Gabloty PKP, PKS, Gabloty aluminiowe oraz wiele innych.
  Gabloty z podświetlaniem, stosowane są najczęściej w celu ekspozycji planów miast i informacji publicznej. Gabloty informacyjne są częścią spójnego architektonicznie Systemu Informacji Miejskiej.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kubki z nadrukiem »

  Spora spółka, ktorej najważniejszym zadaniem jest produkcja ceramiki reklamowej z nadrukiem. Oferowane kubki reklamowe są w róznych wzorach i o bogatej kolorystyce. Posiadanie dobrych maszyn produkcyjnych sprawia, że tempo dostarczania kubków i filiżanek może wynieść nawet 15000 na dobę. Klienci przy składaniu zamówień mogą sprawdzić koszta poprzez specjalny kalkulator. Dystrybucja oferowanej ceramiki prowadzona jest wyłącznie poprzez agencje reklamowe.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Marketing

Marketing - nowa strona:

Adres: