Motoryzacja Kategoria: Motoryzacja

Ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Remonty naczep chłodniczych - IZOBOX »

  Firmy zarządzające flotą pojazdów ciężarowych na co dzień mają do czynienia z wypadkami naczep chłodni, które mają miejsce gdzieś na trasie. Przeważnie mimo dosyć dużych uszkodzeń możliwe jest wykonanie gruntownego remontu naczepy chłodniczej po wypadku. W tego typu fachowych usługach specjalizuje się firma IZOBOX, która w Lesznie pod Warszawą prowadzi specjalistyczny warsztat naprawczy. Doświadczony zespół specjalistów przywraca tam pełną sprawność powypadkowym naczepom chłodniczym różnych marek. Wszelkie naprawy realizowane są szybko i solidnie. Sprawdź możliwości zakładu firmy IZOBOX i zapytaj o remont Twojej naczepy chłodniczej (chłodni).

  Data dodania: 26 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Dacia »

  Utrzymanie samochodu Dacia w pełnej dyspozycyjności wymaga stałego wsparcia właściwie przygotowanych do tego celu licencjonowanych serwisów pojazdów tej marki. Serwisy Dacia należące do firmy Auto Compol S.A. dysponują zarówno właściwym wyposażeniem jak i właściwie wykwalifikowanym personelem technicznym by oferować fachowe usługi serwisowe w tym zakresie. Auto Compol S.A. jest autoryzowanym koncesjonerem tej marki, który jest w stanie wykonywać zarówno naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdów Dacia, jak i wszelkiego typu kontrole i przeglądy okresowe. Klienci firmy mają do dyspozycji dwa serwisy Dacia w samym Poznaniu oraz jeden serwis Dacia w pobliskim Luboniu. W każdym z nich na Klientów czeka profesjonalny zespół specjalistów, który kompleksowo zajmie się każdym pojazdem Dacia. Przekonaj się o możliwościach firmy Auto Compol i umów się na wizytę w wybranym serwisie Dacia.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów Szczecin »

  Wszystkich zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną spółki oraz świadczącymi usługami w Szczecinie i pobliskich miejscowościach. Profesjonalna i niezawodna wypożyczalnia samochodów nawet do 30 dni kalendarzowych. Samochody nowe i w pełni wyposażone przodujące w branży. A jeżeli miałeś kolizję drogową i musisz wypożyczyć samochód z OC sprawcy? Na przedstawianej witrynie możesz znaleźć informację na jakich warunkach uzyskasz auto z OC sprawcy. Firma oferuje tego typu usługi niezwykle precyzyjnie oraz szybko. Dbamy w zwłaszcza o to, aby zapewnić Państwu klarowne i jednoznaczne reguły owocnej współpracy.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy UK »

  Kluczowe informacje dla wszystkich użytkownmików zainteresowanych prawem jazdy w UK i nie tylko. Wszędzie panuje opinia że prawo jazdy w Anglii to zdecydowanie mniej wysiłku i formalności niż w Polsce i tak na prawdę jest. Udostępniamy też różnego gatunku materiały szkoleniowe w tym rozwiązane testy przełożone na nasz język. W czasie całego trwania egzaminu teoretycznego możesz skorzystać z pomocy ojczystego lektora, którego usłyszysz w nausznikach. Ubezpieczenia UK też możesz dokonać za pomocą naszego przedsiębiorstwa. Zapraszamy gorąco.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe »

  Potrzebujesz źródła praktycznych informacji o ubezpieczeniach OC i AC samochodu? Tu poznasz arkana OC i AC, dzięki czemu znajdziesz ubezpieczenie samochodu odpowiednio dostosowane do Twoich potrzeb. Tu dowiesz się dlaczego OC jest takie ważne czyli o karach jakie grożą kierowcy za jazdę bez opłaconej polisy OC. Dowiesz się jak właściwie złożyć wypowiedzenie ubezpieczenia OC oraz jak starać się o odszkodowanie powypadkowe. Ponadto możliwość zapoznania się z ofertami ubezpieczycieli poprzez wypełnienie formularzy towarzystw.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia OC »

  Kwestia ubezpieczenia OC jest corocznym problemem właścicieli pojazdów. Podwyżki cen zauważalne są także w branży ubezpieczeniowej, dlatego ceny ubezpieczeń OC z roku na rok są często wyższe. Oczywiście na kształt składki mają wpływ wypracowane przez kierowcę zniżki, jednak towarzystwa ubezpieczeniowe na bieżąco aktualizują swoje taryfikatory, co często skutkuje składką za ubezpieczenie OC wyższą niż w roku poprzednim.
  Nasz serwis powstał, aby ułatwić wszystkim kierowcom wybór optymalnego ubezpieczenia samochodu. Porównywarka ubezpieczeń ipolisa.pl umożliwia sprawdzenie cen za ubezpieczenia OC, AC i NNW, wybór najtańszej składki spośród kilkunastu ofert ubezpieczycieli i zakup polisy online. Proces porównania jest prosty i intuicyjny i gwarantuje wybór najtańszego ubezpieczenia OC na rynku. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów dostawczych Kraków »

  Cracowrent małopolska firma zajmująca się głównie wypożyczaniem aut pasażerskich jak również dostawczych na określony czas. Wszystkie nasze samochody są w pełni ubezpieczone oraz przechodzą regularne przeglądy. Naszym istotnym priorytetem jest gwarancja korzystnej ceny przy wypożyczeniu aut standardowej klasy. Na bieżąco powiększamy i rozwijamy naszą ofertę wynajmu samochodów w Krakowie.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia - esklep - Firmowe narzędzia warsztatowe »

  Wysoka dostępność asortymentu, szybka spedycja i niskie ceny. Dodatkowo gwarantowana gratisowa wysyłka przy zamówieniu na ponad 500zł. Paczki wysyłane są pocztą, bądź kurierem. Istnieje dodatkowo opcja odbioru osobistego w nowoczesnym budynku firmowym w Tarnowie. Nowoczesny i banalny w korzystaniu sklep internetowy. Rozbudowana wyszukiwarka produktów i przejrzyste drzewo kategorii. Profesjonalna obsługa i doświadczona kadra pracownicza . Sklep z doświadczeniem w branży sięgającym roku 1993.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Poznań »

  Pomocdrogowapoznan.net to witryny firmy świadczącej pomoc drogową na terenie Poznania. Świadczymy pomoc w zakresie wielu czynności, na przykład: Transport aut osobowych na terenie Poznania albo Pomoc przy likwidacji szkód komunikacyjnych. Wszystkie usługi świadczymy z dużą specjalistycznego podejścia. Jesteśmy zawodowcami w zakresie swojej branży. Można nam zaufać ponieważ posiadamy konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycieraczki do szyb »

  Proponujemy naszym kierowcom i fanatykom motoryzacji duży wybór wycieraczek. Nasze wycieraczki samochodowe są tylko
  znakomitej jakości i od najlepszych producentów. Odnajdziecie u nas wycieraczki bosch, michelin, dipp oraz inne. W mjej ofercie znajdziesz zarówno stare modele, jak też innowacyjne – np. wycieraczki płaskie. Bez wątpienia każdy klient znajdzie tutaj coś specjalnie dla siebie. A przecież co jakiś czas wszyscy musimy kupić nowe wycieraczki w swoim wozie, aby być pewnym, że nie zatrą się podczas dalekiej podróży. Wycieraczki aerotwin również nie stanowią dla nas problemu.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Motoryzacja

Motoryzacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: