Inne Podkategoria: Inne

 • Ubezpieczenia OC »

  Kwestia ubezpieczenia OC jest corocznym problemem właścicieli pojazdów. Podwyżki cen zauważalne są także w branży ubezpieczeniowej, dlatego ceny ubezpieczeń OC z roku na rok są często wyższe. Oczywiście na kształt składki mają wpływ wypracowane przez kierowcę zniżki, jednak towarzystwa ubezpieczeniowe na bieżąco aktualizują swoje taryfikatory, co często skutkuje składką za ubezpieczenie OC wyższą niż w roku poprzednim.
  Nasz serwis powstał, aby ułatwić wszystkim kierowcom wybór optymalnego ubezpieczenia samochodu. Porównywarka ubezpieczeń ipolisa.pl umożliwia sprawdzenie cen za ubezpieczenia OC, AC i NNW, wybór najtańszej składki spośród kilkunastu ofert ubezpieczycieli i zakup polisy online. Proces porównania jest prosty i intuicyjny i gwarantuje wybór najtańszego ubezpieczenia OC na rynku. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe »

  Potrzebujesz źródła praktycznych informacji o ubezpieczeniach OC i AC samochodu? Tu poznasz arkana OC i AC, dzięki czemu znajdziesz ubezpieczenie samochodu odpowiednio dostosowane do Twoich potrzeb. Tu dowiesz się dlaczego OC jest takie ważne czyli o karach jakie grożą kierowcy za jazdę bez opłaconej polisy OC. Dowiesz się jak właściwie złożyć wypowiedzenie ubezpieczenia OC oraz jak starać się o odszkodowanie powypadkowe. Ponadto możliwość zapoznania się z ofertami ubezpieczycieli poprzez wypełnienie formularzy towarzystw.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dekoder VIN Mercedes »

  Dekoder VIN Mercedes umożliwia bezpłatne sprawdzenie kodu VIN Twojego Mercedesa i podanie Tobie informacji o modelu, nadwoziu, wyposażeniu dodatkowym, roku, oraz miejscu produkcji, a także unikalnym numerze samochodu. Numer vin to unikalny numer samochodu składający się z 17 znaków. Sprawdź już teraz na www.vin-mercedes.eu

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia - esklep - Firmowe narzędzia warsztatowe »

  Wysoka dostępność asortymentu, szybka spedycja i niskie ceny. Dodatkowo gwarantowana gratisowa wysyłka przy zamówieniu na ponad 500zł. Paczki wysyłane są pocztą, bądź kurierem. Istnieje dodatkowo opcja odbioru osobistego w nowoczesnym budynku firmowym w Tarnowie. Nowoczesny i banalny w korzystaniu sklep internetowy. Rozbudowana wyszukiwarka produktów i przejrzyste drzewo kategorii. Profesjonalna obsługa i doświadczona kadra pracownicza . Sklep z doświadczeniem w branży sięgającym roku 1993.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zabudowy samochodów dostawczych »

  Instytucja Pronar produkuje profesjonalne zabudowy samochodowe. Dzięki wieloletniemu obyciu oraz spersonalizowanemu nastawieniu do odbiorców jest ona zdolna sprostać ich nawet największym wymogom. Wszystkie usługi marki Pronar są procedowane na doskonałym poziomie. Terminy wykonania usług są zawsze dotrzymane, a wyniki finalne nad wyraz satysfakcjonujące.

  Oferowane zabudowy samochodów specjalnych mogą być dostosowane zarówno do wielkich jak i małych samochodów. Dzięki takim konstrukcjom jak zabudowy samochodów serwisowych z pospolitego furgonu tudzież ze zwykłego kombi mamy możliwość uczynić profesjonalny, funkcjonalny i kompleksowy wóz serwisowy. Świadectwem jakości realizowanych przez Pronar m.in. mobilnych warsztatów jest partnerstwo z Wilhelm Bott Gmbh & Co, która w sektorze m.in. zabudów pojazdów znamionuje się ogromnym poważaniem. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zweryfikowania naszych produktów.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycieraczki do szyb »

  Proponujemy naszym kierowcom i fanatykom motoryzacji duży wybór wycieraczek. Nasze wycieraczki samochodowe są tylko
  znakomitej jakości i od najlepszych producentów. Odnajdziecie u nas wycieraczki bosch, michelin, dipp oraz inne. W mjej ofercie znajdziesz zarówno stare modele, jak też innowacyjne – np. wycieraczki płaskie. Bez wątpienia każdy klient znajdzie tutaj coś specjalnie dla siebie. A przecież co jakiś czas wszyscy musimy kupić nowe wycieraczki w swoim wozie, aby być pewnym, że nie zatrą się podczas dalekiej podróży. Wycieraczki aerotwin również nie stanowią dla nas problemu.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne

Inne - nowa strona:

Adres: