Adwokaci Podkategoria: Adwokaci

 • Kancelaria Adwokacka »

  Proponujemy usługi jurydyczne na najwyższym poziomie z nakierunkowaniem na potrzeby Klienta, na jego z reguły problematyczną sytuację rodziną czy materialną. Po przeanalizowaniu problemu, po opracowaniu polityki działania, zaproponujemy najwłaściwsze rozwiązanie. Każdy, kto zwraca się do nas może być spokojny, że wszelkie wiadomości, które posiądziemy w związku z toczącą się sprawą, nie będą upublicznione – obowiązuje nas zasada tajności i sumienności w obrocie danymi oraz dokumentami. Naszymi klientami są zarówno osoby fizyczne jak i firmy, przedsiębiorstwa, organizacje itd. Naszego klienta reprezentujemy przed sądami każdej instancji i czynimy to w sposób fachowy, solidny i zwłaszcza skuteczny. Rekomendujemy naszych adwokatów, którzy na pewno doprowadzą Państwa sprawy do należytego finału. Zachęcamy do skorzystania z usług w naszej kancelarii adwokackiej.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Warszawa »

  Prowadzimy sprawy klientów korporacyjnych oraz osób fizycznych. Praktyka kancelarii obejmuje dziedziny prawa cywilnego, handlowego, administracyjnego, rodzinnego oraz prawa pracy.Wspieramy naszych Klientów w tworzeniu przedsiębiorstw i ich rozwijaniu.Udzielamy porad prawnych. Porady skierowane są zarówno do osób fizycznych jak i prawnych. Zawsze dążymy do tego aby udzielane przez nasza kancelarię porady prawne gruntownie wyjaśniały przedstawiony problem prawny. Kancelaria zapewnia stałą współpracę w ramach obsługi prawnej firm jak również doraźną pomoc prawną. Kancelaria posiada duże doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych m.in. w zakresie prawa cywilnego, handlowego oraz prawa pracy Współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin prawa. Kancelaria prawna zajmuje się także obsługą osób .Świadczymy zastępstwo procesowe na rzecz interesy Klientów w sporach przed organami administracji oraz sądami administracyjnymi. Zasadą kancelarii jest dostosowanie oferty do potrzeb klienta. Zapraszamy na stronę kancelarii www.advocat.com.pl

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Wrocław »

  Rozwój nauki i techniki współcześnie widoczny jest w wielu dziedzinach w tym także w branży prawnej. Jego rezultatem są przede wszystkim tzw. e-porady prawne czyli rady, których użycza się za pomocą formularzy kontaktowych. Dzięki nim każdy jest w stanie rozwiać swoje wątpliwości w różnych zagadnieniach prawnych czyli chociażby w zakresie spraw rodzinnych lub też rozwodów. Szczególnie wymienione przed chwilą sprawy rozwodowe cieszą się sporą popularnością wśród internautów, którzy chcą uzyskać internetową poradę prawną. Należy dodać, iż poza portalami zaprojektowanymi w tym właśnie celu również wielu prawników przedstawia własną witrynę w Internecie, w oparciu o którą również możemy wiele na ten temat się dowiedzieć.

  Internetowe porady prawne zasługują na wzmiankę przede wszystkim z racji tego, iż bezproblemowo jest takie znaleźć. Wystarczy umiejętnie posługiwać się wyszukiwarką internetową a następnie wytypować taki serwis prawny, który będzie Państwa satysfakcjonował najbardziej.

  W obliczu rozpowszechnionej sieci www sprawy rodzinne, rozwodowe i wszystkie inne w aspekcie prawnym nie wywołują większych problemów, wprost odwrotnie, stają się prostsze do rozwiązania.

  Opisywany system porad oferowanych drogą sieciową znaleźć można także na witrynie Kancelarii Adwokackiej Luizy Müller. Kancelaria Adwokacka adwokat Luizy Müller powstała, jako efekt wieloletniej pracy i zdobywania doświadczenia, początkowo w zawodzie prawnika we Wrocławiu, a następnie aplikanta adwokackiego. Kancelaria świadczy obsługę prawną w rozwiązywaniu zagadnień i problemów klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców (potocznie tzw. obsługa prawna firm). Kontynuując tradycje polskiej Adwokatury, której adw. Luiza Müller jest członkiem, kancelaria powiązana jest zasadami etyki adwokackiej, przepisami prawa i troską o człowieka.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokaci

Adwokaci - nowa strona:

Adres: