Humor Podkategoria: Humor

 • Kawały »

  Na tej stronie odnajdziesz treści, które doprowadzą Cię do dużego chichotu. Zaprezentowane kawały sprawią, że nawet najtrudniejszy dzień stanie się dla Ciebie pełnym uciechy. Każdy wykryje tutaj coś co bardzo lubi gdyż dowcipy podzielone są na kategorie. Doskonale sporządzona nawigacja zastosowana na witrynie pozwala na to, że miłośnicy teściowych, blondynek i bab mogą od razu wstąpić na stronę internetową mieszczącą te konkretne kawały. Zapraszamy do świata pełnego nieopanowanego chichotu, oświecającego nawet najciemniejsze chwile żywota.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowe kawały »

  Niebagatelnie wyszukane kawały nadsyłane przez samych internatów. Zbiór jest podzielone alfabetycznie względem popularnych branż. Możemy przytoczone kawały wykorzystać na imprezie z przyjaciółmi. Nasze kawały to plagiaty, lecz unikatowe z prywatnych źródeł. Wiadomo, że kawały mogą natychmiast rozweselić i rozśmieszyć każdego nie zależnie od wieku. Nie zwlekaj i dołącz do zadowolonych użytkowników naszego portalu.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kawały »

  Mamy coraz więcej kanałów telewizyjnych jak i witryn, w jakich znane osoby, albo zwykli Nowakowie przedstawiają dowcipy. Jak dla wszystkich wiadomo, humor to zdrowie i trzeba kierować się tym powiedzeniem i śmiać się bardzo często. Najlepsze dowcipy są też dostępne do nabycia w najróżniejszych sklepach w formie małych książeczek z podziałem na kategorie. Nie wszyscy ludzie tak samo dobrze opowiadają kawały, jednakże nie trzeba posiadać wyjątkowego talentu żeby to robić. czasami jakiś dobrze opowiedziany żart może być właściwą metodą na rozładowanie nieodpowiedniej atmosfery.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dowcipy »

  Zaskakujące dowcipy, którymi możesz w dowolnej chwili podzielić się z przyjaciółmi, dowcipy w kilkunastu kategoriach społecznych. Dla ciągłego powiększania bogatego zestawienia umożliwiliśmy rejestracje i dodawanie dowcipów przez internatów. Tutaj każdy odszuka satyryczny dowcip dla siebie nawet, jeżeli uważa się za potężnego smutasa. Dzięki nam otrzymasz proporcjonalną dawkę rozrywki, nie dziękuj tylko zobacz na serwis i żyj długo. Dowcipy na miarę bursztynu.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Demoty-watory.pl - demoty i motywatory »

  Demoty-watory.pl to portal, dzięki któremu mamy możliwość oglądania najciekawszych, najzabawniejszych obrazków z śmiesznymi podpisami, cytatami wymyślonych przez użytkowników. Nasza stronka, pozwala użytkownikom, dodawać motywatory, czyli zdjęcia z krótkimi cytatami. Użytkownicy mają możliwość oddania głosu, czy dany demotywator podoba im się, czy też nie. Masz możliwość podzielić się, ze swoimi kolegami i koleżankami, poprzez umieszczenie linku, lub obrazka na stronie facebooka lub nk. Zobacz najzabawniejsze, oraz najśmieszniejsze zdjęcia z podpisami. Korzystanie ze strony jest darmowe!
  Wbijaj do nas!

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne zdjęcia »

  Każdy kto lubi odłączyć się od szarej rzeczywistości życia poprzez każdego rodzaju śmieszne zdjęcia albo śmieszne filmy powinien odwiedzić stronę internetową www.debilizm.pl bowiem odnajdzie na niej wyjątkowo obfity zestaw tego typu plików. Na tej witrynie każdy może spędzić naprawdę wesołe i pełne śmiechu chwile, które pozwalają zdobyć siłę na pozostały czas w tym konkretnym dniu. Zapraszamy ochoczo na stronę internetową i zapewniamy, że jej treść jest na bieżąco odnawiana poprzez coraz nowsze śmieszne fotki i śmieszne filmiki.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne filmiki »

  Strona zawiera różne śmieszne rzeczy a w tym: humor, zabawne filmiki, polskie kabarety (m.in. Andrzej Grabowski, Spadkobiercy, Cezary Pazura), najlepsze opisy na gadu gadu, śmieszne dowcipy (m.in. o Jasiu, o teściowej, o studentach), video kursy i wiele innych. Życzę miłego spędzenia czasu pełnego uśmiechu.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Humor

Humor - nowa strona:

Adres: