Dla dzieci Podkategoria: Dla dzieci

 • Rowerki dla dzieci »

  Przedsiębiorstwo Smart Trike jest cenionym producentem specjalnych trycykli - trójkołowych rowerków dla dzieci, które są innowacyjnymi i nowatorskimi pojazdami stosowanymi we wszystkich okresach rozwoju dziecka od malucha do przedszkolaka. Oferowane produkty spełniają najsurowsze normy jakościowe dla rowerków trójkołowych i zabawek w Kanadzie, Unii Europejskiej, Australii oraz Stanach Zjednoczonych, ponieważ są badane i certyfikowane przez czołowe ośrodki badawcze i certyfikujące na świecie. Rowerki dla dzieci znajdujące się w naszym asortymencie zostały podzielone na grupy wiekowe, dzięki czemu bez problemu odszukasz interesujący towar. Bardzo serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żywienie niemowląt porady »

  Ważne jest odpowiednie karmienie gdyż nie karmiąc naszego dziecka odpowiednio, ryzykujemy wywoływaniem niepotrzebnych czkawek i wzdęć, które dla noworodka są bolesne. Poza tym nie wiedząc jak karmić noworodka, wytwarzamy u niego awersję ku samemu już procesowi karmienia. Powstać może prawdziwy jadłowstręt i dziecko wymagać będzie leczenia w przyszłości.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z zabawkami »

  Miejscem gdzie bez wychodzenia z domu można kupić markowe i bezpieczne zabawki jest sklep z zabawkami "szkrabolandia".
  W naszym sklepie internetowym oferujemy zabawki dla niemowląt oraz starszych dzieci.
  Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najcenniejsze, dlatego każda zabawka u nas sprzedawana posiada odpowiednie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.
  Doskonałą opinią wśród naszych klientów cieszą się jeździki które rosną wraz z dzieckiem oraz interaktywne lalki niemieckiej marki Zapf-Creation.
  Nie specjalizujemy się w sprzedaży tanich zabawek z Chin, sprzedajemy tylko oryginalne, markowe produkty.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dla dzieci

Dla dzieci - nowa strona:

Adres: