Społeczności Kategoria: Społeczności

Ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Ogloszenia-Nieruchomosci.info »

  Internetowy serwis bezpośrednich ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości w szczególności domów, działek, pokoi, mieszkań oraz lokali. W serwisie można również zamieścić reklamę działalności gospodarczej z opisem wykonywanych usług związanych z rynkiem nieruchomości np: firmy remontowo-budowlanej, kancelarii notarialnej czy też dewelopera. Na stronie znajdziesz zaawansowaną wyszukiwarkę, która bardzo ułątwia otrzymanie poszukiwanych informacji dotyczących rynku nieruchomości. Oferty nieruchomości Warszawa Publikacja ogłoszeń jest całkowicie darmowa, jedynie ogłoszenia wyróżnione są płatne. Uiszczane opłaty są symbolicznej wielkości. Ogłoszenie specjalne pozwala na łatwiejsze i szybsze znalezienie naszej oferty w serwisie. Dzięki temu ogłoszeniodawca zwiększa możliwości na dotarcie większej ilości potencjalnych zainteresowanych wystawioną w internecie nieruchomością, czyli łatwiej może znaleźć kupca.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szydełkowanie wzory »

  Blog tematyczny o szydełkowaniu i artykułach z nim powiązanych. W serwisie znajduje się wiele ciekawych wpisów i porad na temat podstaw szydełkowania, doboru szydełka i włóczki, filmy instruktażowe, a także wzory szydełkowe. Zachęcam do komentowania i dzielenia się swoją wiedzą z mniej doświadczonymi czytelnikami.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal dla kobiet »

  Nie jest prosto znaleźć swoją drogę w życiu, toteż powstał serwis zwierciadlo.pl budowany na znanej gazecie. Zwierciadlo.pl to portal społecznościowy pozwalający na debaty o życiu, wyrażanie siebie czy także formowanie własnej społeczności. Zwierciadlo.pl to zbiór profesjonalnych tekstów cenionych pisarzy, jak też pamiętniki i internetowe grupy portalowych czytelników. Zwierciadlo.pl oferuje także konwenty ze znanymi osobami, które są częstymi gośćmi na naszym serwisie. Włącz się do innowacyjnej i kreatywnej społeczności.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domki holenderskie, domki angielskie - forum użytkowników »

  Tematyczne forum o tematyce domki holenderskie domki angielskie. Na naszym forum znajdują się porady dotyczące eksploatacji przyczep. Użytkownicy odwiedzający naszą stronę napisali bardzo dużo potrzebnych podpowiedzi, które na pewno ułatwią Wam podjęcie decyzji o nabyciu domku holenderskiego, angielskiego czy też przyczepy campingowej. Niedawno uruchomiliśmy dział, który porusza tematykę stacjonarnych domków drewnianych. Liczymy, że przyłączą się Państwo do dyskusji. Wypowiedzi na naszym forum są przeglądane przez redaktora i wszelkie niechciane treści są natychmiast kasowane. Zapraszamy serdecznie wszystkich użytkowników mobilnych domków do udzielania się na naszym forum. Domki na kołach są dobrą koncepcją dla tradycyjnych domów murowanych, gdyż w każdym czasie taki domek można przenieść na inną działkę jeśli znudzi się Wam aktualna lokalizacja miejsca spędzania czasu wolnego, dlatego warto propagować istnienie domków mobilnych.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jan Janga Tomaszewski »

  Dekady mijają, następne pokolenia artystów odchodzą na spoczynek... Tendencji tej wydaje się opierać jeden – JangaJan Tomaszewski – prawdopodobnie najbardziej wyrazista persona ambitnego aktorstwa w Polsce. Mało jest aktorów, godzących popularność z ambicjonalnym podejściem. Akceptację publiczności z szacunkiem do własnej osoby i przyjmowanych ról. I jeśli jest tym samym na polskiej scenie ktoś, kto wspomniane kwestie mieszałby z szarmancją i dostojeństwem, to jest nim z całą odpowiedzialnością JangaJan Tomaszewski.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog - Cedrynek.pl - Wybierz to co naturalne »

  Nasza strona została poświęcona artykułom na tematy kosmetyków oczywiście ekologicznych i naturalnych, z jakich można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy. Nie zwlekaj tylko jeszcze dziś zajrzyj na naszą stronę. Blog jest regularnie uaktualniany o nowe porady dla kobiet a także nowinki z dziedziny makijażu, domowych maseczek, jak przechowywać kosmetyki itp. Na blogu ukazują się tylko dobre i potwierdzone informacje. Jest On bardzo często aktualizowany i pisany bardzo lekkim piórem. Dzięki artykułom zawartym na naszym blogu poznacie wiele ciekawostek oraz uzyskacie wiele ciekawych informacji związanych z nurtującymi was tematami oczywiście związanych z urodą. Dlatego też nie zwlekajcie z decyzją, tylko wchodźcie na nasz blog i poczytajcie bo warto!

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Społeczności

Społeczności - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: