Strony związane z hasłem 'dystrybutor':

 • Praca Oriflame Sącz »

  Witryna, która ma na celu przedstawiać zalety wynikające z podjęcia współpracy z Oriflame – dystrybutorem naturalnych kosmetyków w kilkunastu krajach. Kluczowy etap kariery w Oriflame to konsultant, który na początku dostaje upust przy zamówieniu kosmetyków w tym ma możliwość skorzystania z pokaźnej liczby prezentów. Każdy zdaje sobie sprawę że w paro osobowej grupie łatwiej się pracuje, związku z tym przedstawiana witryna skupia sympatyczne osoby z Oriflame z Nowego Sącza i pobliskich obszarów. Poprzez spore kursy dowiesz się jak efektywnie działać tak abyś mógł się nieprzerwanie rozwijać i otrzymywać jak najwięcej.

  Data dodania: 14 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety reklamowe »

  Magnus, dystrybutor artykułów marki BIC, zajmuje się sprzedażą jak i znakowaniem upominków reklamowych. Propozycja promowanej firmy obejmuje głównie gadżety reklamowe, długopisy, etui, otwieracze, czapki oraz luksusowe upominki reklamowe. W sprzedaży dostępne są również artykuły takie jak: kalendarze, ramki cyfrowe, breloki metalowe, kalkulatory, zestawy narzędzi i wiele innych. Artykuły znakowane są różnymi technologiami takimi jak: sitodruk, nadruk cyfrowy oraz haft. Firma oferuje bardzo duży poziom usług.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Huhtamaki Polska »

  Współpraca z AJK to gwarancja sukcesu. Podwajając efektywność naszych działań, zaniżamy ceny! Sprzedajemy również opakowania bio-degradowalne huhtamaki. Działamy w sposób bardzo błyskotliwy, podchodząc indywidualnie do zamówień każdego kontrahenta. Proponowane opakowania posiadają unikalne projekty itp.Nasz asortyment jest uzupełniany i dostosowywany do potrzeb rynku. Proponujemy duży wybór także z branży naczyń konsumpcyjnych, a także opakowania cukiernicze. Okresowo wprowadzamy atrakcyjne promocje na towar. Ciągłe dążenie do perfekcji to Nasz atut. Z oferowanych opakowań skorzystało już wiele punktów gastronomicznych. Jako jeden z głównych dystrybutorów opakowań gastronomicznych w Wielkopolsce, zapraszamy na Naszą unowocześnioną stronę internetową. Proponowane przez AJK produkty odnajdują zastosowanie zarówno w przemyśle spożywczym, przetwórczym jak i cukierniczym. Od chwili narodzin naszej firmy, należymy do czołowych firm funkcjonujących w branży opakowań. Po atrakcyjnych cenach sprzedajemy worki na śmieci, ściereczki, folie śniadaniowe i do żywności. Pracownicy naszej firmy odwiedzają regularnie wszystkich z Nami kontrahentów. Na Naszej witrynie internetowej znajdą Państwo obszerną ofertę naczyń jednorazowego użytku. W ostatnim czasie zwiększyliśmy asortyment na kubki papierowe.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki invertek »

  Schemat obwodu magnetycznego stanowi obliczeniowy model rzeczywistego pola magnetycznego zbudowany w taki sposób, aby przy zastosowaniu metod analizy obwodów można było wyliczyć te wielkości fizyczne charakteryzujące pole, które wpływają na badane własności elektromagnesu — najczęściej na siłę przyciągania zwory.
  W praktycznej analizie elektromagnesów schemat jest ustalany po to, aby uniknąć wyznaczania pola w związku z czym z powyższej metody skorzystać nie można. Nieznajomość rozkładu pola w momencie konstruowania schematu obwodu magnetycznego sprawia, że konieczne jest stosowanie przybliżeń polegających przede wszystkim na:
  — nie uwzględnianiu w schemacie pewnych rurek strumienia magnetycznego;
  — pomijaniu niektórych strat napięcia magnetycznego;
  — uproszczonym obliczaniu reluktancji pozostałych części przestrzeni objętej przez pole magnetyczne;
  — założeniu uproszczonego obrazu rozkładu pól magnetycznych (np. jednorodnych, płasko równoległych, płaskich osiowosymetrycznych itp.).
  Częstym przybliżeniem jest także założenie nieskończenie wielkiej przenikalności magnetycznej żelaza.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bioptron »

  Strona internetowa oficjalnego dystrybutora aparatury medycznej BIOPTRON. Nowoczesna technologia terapii światłem BIOPTRON uzyskała bardzo duże wykorzystanie i pozytywną aprobatę w medycynie. Aparatura Bioptron dostosowana jest do obsługi w domu jak również w klinikach, ośrodkach rehabilitacyjnych, centrach sportowych. BIOPTRON to rewelacyjna terapia dla osób z chorobami dermatologicznymi, bioptron pomocny jest również w leczeniu schorzeń przewlekłych, zmniejszaniu bólów pooperacyjnych czy depresji. Na witrynie zamieszczone zostały szczegółowe wiadomości dotyczące wykorzystania lampy BIOPTRON. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się ze wszystkimi produktami.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hitachi L100 »

  Wytrzymałość izolacji gazowej może być wyraźnie zmniejszona w przypadku wystąpienia powierzchniowych wyładowań ślizgowych, dla równoległego układu izolacji stałej i gazowej. Napięcie przeskoku jest wówczas zależne od konfiguracji układu izolacyjnego i powierzchniowych własności dielektrycznych materiału stabgo. Bliższych informacji na ten temat szukać należy w książkach z zakresu materiałoznawstwa elektrycznego i techniki wysokich napięć. Tam też odsyła się Czytelnika po informacje dotyczące własności dielektrycznych izolacji ciekłej (olejowej) i stałej.
  Izolacja doziemna w aparatach wysokiego napięcia musi dodatkowo odpowiadać wymaganiom dotyczącym minimalnej drogi upływu po powierzchni zewnętrznej izolacji. W ten sposób kontroluje się przydatność izolacji do pracy w warunkach zawilgocenia połączonego z zapyleniem (zabrudzeniem). Przepisowe wartości drogi upływu różnicuje się w zależności od typu izolatora przeznaczonego odpowiednio do pracy w warunkach normalnych, zabrudzeniowych i specjalnych.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy Nike »

  Sklep wysyłkowy z odzieżą o charakterze sportowym Regnier Sport z przyjemnością zaprasza do zaznajomienia się z ofertą marek Nike,Adidas, Ecko, Puma oraz Reebok.

  Regnier Sport to przede wszystkim odzież sportowa oraz również akcesoria sportowe, buty i inne produkty. Mamy w ofercie towary i produkty takie jak dres nike, spodnie dresowe, kurtki, koszulki, a także obuwie oraz innego rodzaju produkty o charakterze sportowym Buty, odzież sportowa i inne produkty Odzież sportowa oraz buty oferowane przez sklep online Sklep proponuje odzież, obuwie, i inne produkty najbardziej znanych oraz wiodących producentów oraz dystrybutorów takich jak Nike,Ecko, Adidas, Puma. Sklep Regnier Sport ma w ofercie towary dla potencjalnych klientów prowadzących aktywny tryb życia oraz ceniących komfort używanej odzieży sportowej.Pragniemy zaproponować opcję importu produktów i towarów na indywidualne życzenie klienta oczywiście w odpowiednio niskich cenach hurtowych. Dostęp do oferty hurtowej Regnier Sport jest uzyskiwany po uprzednim otrzymaniu hasła dostępu oraz loginu do naszej oferty. Wszystkie ceny hurtowe zostają podane w stawkach netto - należy dodać 22% stawki podatku Vat. Towary, które mamy możliwość zaproponować na indywidualne zamówienie oczywiście nie są ograniczone tylko przez marki, które są w danym momencie dostępne w naszej ofercie - na życzenie możemy przygotować inne produkty o charakterze sportowym jak i odzież codzienną. Regnier oferuje także program lojalnościowy - po zakupie klienci otrzymują kod rabatowy który może zostać użyty przy kolejnym zakupie gwarantując rabat od zakupionego przedmiotu. Regnier działa aktywnie również w serwisach aukcyjnych takich jak Allegro czy Świstak. Na stronie naszego sklepu są aktywne przekierowania do naszych profilów w wyżej wymienionych serwisach aukcyjnych– zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi opiniami od klientów. Regnier – to gwarancja satysfakcji w zakupach online..

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Testery perfum »

  Każda osoba szuka najbardziej wartościowych produktów w konkurencyjnych cenach i uwielbia sklepy, w których może dokonać transakcji bez niepotrzebnych formalności - łatwo i przyjemnie. Sklep internetowy Perfumy taniej oferuje oryginalne perfumy w niskich cenach, bowiem sprowadza je prosto od najpotężniejszych światowych dystrybutorów oraz producentów, z Ameryki Północnej i Europy Zachodniej. Każdy kupujący może spodziewać się fachowej obsługi oraz może spodziewać się spełnienia jego wymagań, a ponadto dostanie prezent i rabat. Zamówiony towar zostaje wysłany natychmiast (pięć dni w tygodniu), a w przypadku jeśli danej pozycji nie ma w ofercie, wystarczy o tym poinformować konsultanta, a zostanie ona zaktualizowana w niedługim czasie.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki Sinamics »

  Obliczeniowe projektowanie układów gaszeniowych łączników elektroenergetycznych stanowi jeden z najtrudniejszych problemów elektrotechniki stosowanej i fizyki. Zasadniczą tego przyczyną jest złożoność fizyczna procesu powstawania, podtrzymywania i gaszenia łuku elektrycznego prądu wyłączeniowego w różnorodnych środowiskach i różnorodnych konstrukcyjnie układach gaszeniowych poszczególnych rodzajów łączników elektroenergetycznych, spełniających również funkcje wyłączania.
  Nie istnieją dotąd obiektywne ogólne metody obliczeniowego projektowania jakichkolwiek układów gaszeniowych. Istnieją jedynie sprawdzone drogi postępowania przy rozwiązywaniu takich zadań, w oparciu o analizę jakościową i w pewnych fragmentach ilościową procesu gaszenia łuku elektrycznego oraz badania eksperymentalne. Tą drogą powstają przesłanki do przeliczania układów gaszeniowych czyli projektowania komory gaszeniowej np. na różne wartości prądów wyłączalnych w oparciu o wyniki analiz i badań geometrycznie podobnej komory gaszeniowej (wyjściowej) o określony wartości prądu wyłączalnego. Odnosi się to przede wszystkim do komór gaszeniowych wyłączników pneumatycznych, komór z SF6, komór płytkowych łączników niskonapięciowych (prądu przemiennego), komór gaszeniowych łączników magneto wydmuchowych . Złożonej i wymagającej systematycznego wywodu tematyce projektowania układów gaszeniowych łączników poświęconych jest szereg rozpraw i ujęć monograficznych.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fortepiano »

  Fortepiano została założona w 2005 roku. Firma jest wyłącznym dystrybutorem w kraju firmy Feurich tworzącej pianina i fortepiany. Firma proponuje dwie linie instrumentów. Z jednej strony ekskluzywne, ręcznie wytwarzane w Niemczech od ponad 160 lat instrumenty najwyższej klasy, mające swoją renomę i stałe, ciągle powiększające się grono wielbicieli. Sprzedam pianino Z drugiej – innowacyjne instrumenty produkowane w największej i najnowocześniejszej fabryce fortepianów w Ningbo, pod ścisłą kontrolą międzynarodowych fachowców Feurich. Poszerzona oferta powstała dzięki połączeniu niemieckiej firmy Feurich i austriackiej Wendl-Lung. Miarą sukcesu Feurich są liczne nagrody oraz zadowoleni klienci, zarówno koncertujący pianiści, jak i uczniowie na każdym szczeblu zaawansowania. Cieszy fakt powrotu po kilkudziesięciu latach nieobecności na polskim rynku, fortepianów i pianin Feurich, które zastępują wysłużone i stare, ale ciągle cenione egzemplarze z przedwojennej kolekcji. Hasłem firmy Fortepiano jest Fortepian w zasięgu ręki. Mamy świadomość potrzeb zarówno instytucji muzycznych, jak i osób prywatnych zajmujących się muzyką. Doradzamy każdemu, na każdym poziomie zaawansowania, zarówno jeśli chodzi o zakup instrumentu, jak i o edukacje muzyczną. Bierzemy również odpowiedzialność za zakupiony u nas instrument, proponując serwis na światowym poziomie. W naszym Centrum są także sale do ćwiczeń wyposażone w jeden lub dwa instrumenty pianina i fortepiany. Jest możliwość ich wynajęcia na godziny, w czasie pracy Centrum. Oprócz salonu sprzedaży prowadzimy Pracownię Konserwacji i Renowacji Fortepianów i Pianin. Nasza pracownia zapewnia najwyższą jakość usług, transport oraz serwis po remontach.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • VACON NXL »

  SF6 posiada charakter elektroujemny (tj. łatwo tworzy ciężkie jony ujemne), stąd jego wytrzymałość dielektryczna np. w polu jednorodnym jest ok. 2,5 razy większa niż powietrza przy tym samym ciśnieniu. SF6 jest szczególnie wrażliwy na wyładowania niezupełne, powodujące jego częściowy rozkład, szkodliwy w skutkach, jak wspomniano wyżej dla niektórych materiałów. Stąd w rozwiązaniach konstrukcyjnych zabiegać należy o możliwie jednorodne rozkłady pól elektrycznych, w których gaz ten ma spełniać funkcję dielektryka .
  SF6 posiada również bardzo korzystne własności gaszeniowe. Wiąże się to z jednej strony ze względnie niską temperaturą dysocjacji (ok. 2000 K) oraz małą energią jonizacji atomów siarki i fluoru. Zapewnia to dużą konduktancję kanału łukowego a z kolei względnie mała przewodność termiczna siarki i fluoru (duże masy atomowe) zapewniają mimo wysokiej temperatury rdzenia kanału łukowego niskie wartości napięcia łuku.
  Na krawędzi kanału atomy siarki i fluoru łączą się w molekuły o względnie dużej przewodności termicznej i dużej energii jonizacji. W sumie zapewnia to odbiór znacznych ilości energii z kanału łukowego z użyciem małych ilości gazu SF6.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki ie5 »

  Ciała stałe i ciecze, w przeciwieństwie do gazów, silnie pochłaniają energię wypromieniowaną. Ciało które całkowicie pochłania padające na nie promieniowanie nazywane jest ciałem idealnie czarnym. Ciało idealnie czarne (o ile jest nagrzane) promieniuje przy danej temperaturze największą, w porównaniu z innymi nie idealnie czarnymi ciałami, ilość energii.
  Przy promieniowaniu energii cieplnej do otoczenia część energii odbita od ciał nie idealnie czarnych wraca ponownie do ciała promieniującego ciepło. Stąd też wynika potrzeba rozważenia wymiany ciepła między ciałami o różnych temperaturach.
  Zjawisko konwekcji dotyczy wymiany energii cieplnej między ciałem stałym, a gazem lub cieczą znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie ciała stałego. Ściśle biorąc zjawisko wymiany ciepła zachodzi w wyniku jednoczesnego występowania przewodnictwa i konwekcji i jest związane z ruchem gazu (cieczy). Komplikuje to znacznie całe zjawisko, bowiem ruch gazu (cieczy) zależy od sposobu wymuszenia ruchu, fizycznych właściwości ośrodków, kształtu i wymiarów powierzchni ciała stałego itp. W rezultacie konwekcja jest procesem bardzo złożonym, zależnym od znacznej liczby czynników.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Cena falownika LG »

  W budowie aparatów elektroenergetycznych, zwłaszcza łączników najwyższych napięć występuje konieczność stosowania izolatorów wsporczych i osłonowych ceramicznych odznaczających się między innymi dużą wytrzymałością mechaniczną, większą od uzyskiwanej w izolatorach porcelanowych typowych. W tym ostatnim przypadku porcelana składa się z ok. 50% kaolinu lub mulitu, 25% kwarcu jako składnika schudzającego masę oraz 25% skalenia jako topnika.
  W praktyce lepsze wyniki w tym względzie uzyskuje się jednak drogą: — wprowadzania do składu masy na miejsce kwarcu korundu krystalicznego (tlenku glinu), albo — stosowania bardzo drobnego przemiału składników klasycznych masy celem uzyskania w niej dużej zawartości krystobalitu, zapewniającego dużą wytrzymałość mechaniczną.
  Większość wytwórców porcelany o dużej wytrzymałości mechanicznej stosuje pierwszą z tych metod; druga z nich stosowana jest w Japonii.
  Można w przybliżeniu oszacować, że wytrzymałość mechaniczna porcelany uzyskiwanej wspomnianymi metodami jest większa o 50% w stosunku do wytrzymałości porcelany klasycznej.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki VLT 2800 »

  Założenia dla projektanta określonego wyrobu czy układu (aparatu elektroenergetycznego, urządzenia rozdzielczego) obejmują:
  — ustalenia szczegółowe funkcji, do spełnienia której dany wyrób (urządzenia) są przeznaczone;
  — ilościowe uzupełniające założenia szczegółowe związane z obowiązującymi przepisami normalizacyjnymi, szczególnymi życzeniami odbiorców, względami tradycji konstrukcyjnych, względem na dostępność i koszt określonych materiałów i technologii itd.
  — określenie warunków środowiskowych składowania, transportu, montażu, użytkowania.
  Przegląd zagadnień szczegółowych metodyki projektowania.
  Projektowanie nowego urządzenia technicznego, np. aparatu elektroenergetycznego, jest przejawem twórczej zindywidualizowanej działalności konstruktora i sukcesy w tej dziedzinie są z pewnością wynikiem działania ludzi w tym kierunku utalentowanych. Stąd reguły metodyczne mogą mieć tylko charakter tak pomocniczy jak i ogólny. Mogą okazać się dla Czytelnika pożyteczne choćby z uwagi na rekomendacje dotyczące wybranych pozycji piśmiennictwa.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki JX »

  Istotną, bardzo korzystną cechą konstrukcji mechanicznych jest ich sztywność, osiągana nie drogą zwiększenia ciężaru a drogą odpowiedniego kształtowania elementów. Zagadnienia te są przedmiotem szczególnego zainteresowania konstruktorów środków transportu (samoloty, wagony, samochody). Ogólna wskazówka polega tutaj na stosowaniu przede wszystkim odpornych na skręcanie profili zamkniętych (rurowych). W tej sprawie warta polecenia jest monografia.
  W budowie łączników elektroenergetycznych, zwłaszcza przeznaczonych dla dużych częstości łączeń łączników (odbiornikowych) istotną rolę odgrywa wytrzymałość zmęczeniowa elementów. Zagadnienia te, ściśle związane z efektem tzw. karbu, są często niedoceniane przez konstruktorów elektryków. Należy sprawom u Np. w przemyśle szwajcarskim i niemieckim postępowanie takie jest nieodzownym elementem projektowania i wyraża się istnieniem tzw. zeszytu powinności (Pflichtenheft), do którego wnosi się wszelkie uwagi dotyczące nowo opracowywanej konstrukcji, na które odpowiedzieć musi kierownik projektu.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia prezentów »

  Hurtownia upominków teraz również w seici. Zakupy on – line to wizja w przyszłość. Za pośrednictwem internetu możesz zdobyć dosłownie wszystko. Kupić można lekarstwa, książki, a nawet produkty spożywcze. Hurtownia gadżetów również działa wirtualnie. W dobie internetu i pośpiechu każdy handlowiec ceni sobie możliwość załątwiania biznesu on line. Hurt upominki to zamawianie, kontakt z dystrybutorem i dostęp do wielu tysięcy produktów. Nie czekaj, konkurencja może Ciebie wyprzedzić.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis falowników Danfoss »

  Przerwy izolacyjne aparatów elektroenergetycznych muszą wytrzymywać w czasie nieskończenie długim najwyższe napięcia robocze0, a krótkotrwale przepisowe wartości napięć probierczych krótkotrwałych (udarowych, o częstotliwości przemysłowej, ew. innych).
  Wartość napięcia przeskoku (przebicia) przerwy izolacyjnej przy zadanych (zewnętrznych) warunkach probierczych jest zależna od:
  — rodzaju materiału elektroizolacyjnego (powietrze, SF6, olej mineralny, porcelana, ...);
  — budowy układu izolacyjnego (układ jednorodny, uwarstwiony szeregowo lub równolegle, z wtrącinami lub zanieczyszczeniami, )
  — odstępu i ukształtowania elektrod.
  Największe wartości napięć przeskoku (przebicia) otrzymuje się w układach o polu jednorodnym1 — stąd optymalizacja ukształtowania przerw izolacyjnych polega na poszukiwaniu układu o możliwie dużej jednorodności rozkładu pola, tj. o możliwie dużej wytrzymałości dielektrycznej przerwy.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »