Aktywny wypoczynek Podkategoria: Aktywny wypoczynek

 • Kajaki dunajec »

  Firma proponująca możliwość doświadczenia wspaniałej przygody w trakcje spływu na trasie Dunajca. Gwarancja bezpieczeństwa, najlepszy sprzęt renomowanych firm, dyplomowani instruktorzy, którzy zadbają o dobór rodzaju trudności wyprawy do naszych możliwości. Być może wyjazd na kajaki nad Dunajec to idealna opcja na wakacje, jeżeli lubisz je aktywnie spędzać. Firma proponuje spływy pontonowe i kajakowe nad Dunajcem.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne »

  Masz swoją instytucję i chciałbyś żeby twoja załoga była coraz bardziej dumni z Twojej firmy? Załatw im wyprawę integracyjną lub firmową. Z naszą firmą to proste, wystarczy ustalić porę akcji a my zajmiemy się wszystkim od początku do końca. Doświadczysz jak błyskawicznie i profesjonalnie przyrządzimy potrawy, dobrą muzykę i przede wszystkim utworzymy atmosferę na najwyższym poziomie. Zaufało nam już mnóstwo przedsiębiorstw, czego dowodem jest wiele zadowolonych klientów. Imprezy integracyjne mazury to idealne położenie na spokój i wypoczynek w śród interesujących miejsc można zorganizować np imprezę z uczestnictwem kompletnej jednostki lub przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firmowe wyjazdy integracyjne »

  Firmowe wyjazdy integracyjne są bardzo znaczące w przypadku ogromnych firm, w których właściwe relacje pomiędzy pracownikami i miła atmosfera wpływają na stosunek do pracy. Wiąże się to również z tym, że w przedsiębiorstwach zatrudniających sporą ilość osób, nie zawsze jest okazja do nawiązania pozytywnych relacji, które w konkretnym czasie mogą przyczynić się do wzrostu wydajności w pracy. W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie na wyjazdy integracyjne dla firm w necie pojawia się dużą ilość ofert zachęcających do miłego spędzenia dnia. Spośród całej masy ofert można wybrać strzelanie z łuku, jazdę na koniu, tor przeszkód oraz jazdę quadem.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne »

  Przygotowujemy kompleksowo: eventy, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, wyjazdy integracyjne, szkolenia i wiele innych.
  Każdy klient jest dla nas szczególnym, każda organizowana przez nas impreza - szczególną. Bez rutyny przygotowujemy dla Was iście wystrzałową ofertę, zawsze dostosowaną do Waszych oczekiwań...no i oczywiście budżetu. Określ nam oczekiwania a przygotujemy dla Ciebie ofertę, która podkreśli Twój prestiż oraz wywoła piorunujące wrażenie na zaproszonych. Wszelkie imprezy realizujemy kompleksowo na terenie całej Polski, ale także poza jego granicami. Organizujemy tak imprezy plenerowe - włączając w to eventy sportowe - jak i te prowadzone w obiektach zamkniętych.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Zakopane »

  Jeśli planujesz się wybrać Zakopanego warto wybrać się pozwiedzać to cudowne górskie miasto. W zimie wiele pubudzających ciekawość atrakcji jest organizowanych poprzez tutejszych górali. Jeśli masz problem z noclegiem warto poszukać czegoś w Internecie pod frazą "nocleg zakopane" albo "pokoje zakopane". Gdy już uporasz się z rezerwacją pokoju warto wyselekcjonować się na Krupówki w poszukiwaniu pubudzających ciekawość pamiątek jakie oferują górale. Jedną z wielu atrakcji tego aglomeracje jest skocznia narciarska, a ponadto góry które nadają temu miastu bajkowy wygląd. Szczególnie nocą gdy człowiek odpoczywa w hotelu można spostrzec i poczuć klimat górskiego powietrza oraz dodatkowo tamtejszą kulturę.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tatrzańskie góry, Beskidzkie wzgórza i zabytki Krakowa »

  Polskie góry od wielu lat stanowią cel wycieczek turystów, piechurów i amatorów wspinaczki z całego kraju. Nie tylko takie atrakcje czekają jednak na odkrycie, w pofałdowanym krajobrazie małopolski. Zabytkowe miasteczka i zamki, drewniane kościółki, skanseny, wszystko to świadkowie długich dziejów i wielu zawieruch które przeszły przez tereny Polski w dawnych czasach. Co zatem warto zobaczyć? Gdzie najpierw skierować swoje kroki? Na którą górę się wspiąć? W serwisie znaleźć możnea odpowiedzi na te i wiele innych nurtujących nas pytań.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aktywny wypoczynek

Aktywny wypoczynek - nowa strona:

Adres: