Inne Podkategoria: Inne

 • Strona dla ludzi aktywnych »

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę poświęconą dla ludzi aktywnych, którzy cenią sobie zarówno zdrowy styl życia, jak również aktywny wypoczynek. Tylko na naszej stronie znajdziecie najwięcej informacji na tematy związane ze zdrowie. Różne diety, wpływ aktywności fizycznej na nasze życie jak również ciekawe wydarzenia sportowe. Właśnie u nas na www.eaktywni.pl znajdziecie najświeższe informacje z sportu. Ciekawe wydarzenia kulturalne i sportowe w Białymstoku.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolagen platinum »

  Sklep Mazowieckie Centrum Kolagenu zaprasza do zakupów.Oferujemy rozległy asortyment kosmetyków dla kazdej skóry,np. preparat Kolagen Silver. Kosmetyk ten w widoczny sposób poprawia stan cery, dbając o nią przy występowaniu przeróżnych niedoskonałości. Kosmetyki można kupić poprzez sklep internetowy jak również poprzez zamówienia telefoniczne.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Transport medyczny »

  Firma Multi Trans- Med to prawdziwi profesjonaliści w zakresie przewozu chorych i poszkodowanych. Jej działalność obejmuje także medyczne zabezpieczenie różnorodnych imprez i uroczystości. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość opieki i wygodę transportowanych osób. Z usług firmy korzystać można w kraju ale także poza granicami. Firma posiada cztery karetki i sprzęt potrzebny przy ratowaniu poszkodowanych. Z Multi Trans Med na każdej imprezie będziemy pod dobrą opieką.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom opieki Kraków »

  Dom starości położony niedaleko Krakowa oferuje doświadczoną opiekę lekarską. Swoim podopiecznym oferujemy przyjazną atmosferę oraz doskonałe warunki - m.in. możliwość spacerów we dużym ogrodzie zlokalizowanym w spokojnej okolicy. Naszym zamysłem jest to, aby pobyt w naszym ośrodku był odbierany przez podopiecznych jako pobyt we własnym domu. Zapraszamy do nas i życzymy przyjemnego pobytu.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bioptron »

  Strona internetowa oficjalnego dystrybutora aparatury medycznej BIOPTRON. Nowoczesna technologia terapii światłem BIOPTRON uzyskała bardzo duże wykorzystanie i pozytywną aprobatę w medycynie. Aparatura Bioptron dostosowana jest do obsługi w domu jak również w klinikach, ośrodkach rehabilitacyjnych, centrach sportowych. BIOPTRON to rewelacyjna terapia dla osób z chorobami dermatologicznymi, bioptron pomocny jest również w leczeniu schorzeń przewlekłych, zmniejszaniu bólów pooperacyjnych czy depresji. Na witrynie zamieszczone zostały szczegółowe wiadomości dotyczące wykorzystania lampy BIOPTRON. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się ze wszystkimi produktami.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne

Inne - nowa strona:

Adres: