Medycyna Podkategoria: Medycyna

 • Księgarnia medyczna MEDLIBRI »

  MEDLIBRI.PL jest księgarnią medyczną. Znajduje się na parterze Szpitala Dzieciątka Jezus w Stolicy na ulicy Lindleya 4. Ofertę swą kieruje do osób związanych z medycyną. Dla studentów, słuchaczy i uczniów szkół medycznych przygotowaliśmy podręczniki ze wszystkich działów nauk medycznych. Mogą z nich korzystać osoby po dyplomie celem uaktualnienia wiadomości. Dla osób nie związanych zawodowo z medycyną mamy poradniki medyczne. Natomiast dla przyszłych handlowców, ekonomistów, psychologów, pedagogów i filozofów przygotowaliśmy niezbędne podręczniki. Lingwiści znajdą u nas podręczniki do nauki różnych języków obcych. Miłośnikom beletrystyki proponujemy wydania najnowsze i nieco starsze. Dla najmłodszych mamy zbiory bajek i opowiadań.Bezpośredniego zakupu książek można dokonać w siedzibie naszej księgarni w Warszawie. Osobom które nie mogą przybyć do nas osobiście oferujemy sprzedaż wysyłkową.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Optyk bydgoszcz »

  Profesjonalna dbałość o nasze zdrowie to sprawa elementarna w trakcie wyszukiwania odpowiedniego dla nas optyka. Wysokiej rangi sprzęt leczniczy i bardzo wysokiej jakości materiały wytwórcze, to coś co namawia klientów od odbycia wizyty w naszym salonie. Wieloletnia tradycja w wykonywaniu okularów i soczewek ustawia nas na wysokiej pozycji wśród konkurentów, a stali klienci za każdym razem do nas wracają. Przystępne ceny i odpowiednio dopasowane usługi stawiają nas wysoko patrząc pod kątem oferowanych usług, jak i kosztów które spadają na klientów.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cholesterol objawy »

  Cholesterol przyczynia się do poważnych chorób wieńcowych, które mogą kosztować nas życie. Od pewnego czasu robi się kampanie reklamowe prawiące o złych skutkach wysokiego stężenia tego związku we krwi. By móc efektywnie z nim walczyć należy podjąć ważne kroki, do których przede wszystkim będzie należała zmiana stylu życia. Zwiększona aktywność ruchowa na przykład pod postacią codziennej jazdy na rowerze, a także właściwa dieta zmniejszą cholesterol.

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Proteza nogi »

  Ortopes jest branżowym serwisem medycznym dla wszystkich pacjentów którzy muszą wyposażyć się w szczególny sprzęt ortopedyczny. Przesłaniem działalności naszej firmy jest szczególnie ciągła pomoc naszym klientom w wielu schorzeniach układu ruchu. W firmowej pracowni protezowej na zamówienie wykonywane są indywidualne wyroby ortopedyczne na przykład.: proteza nogi, aparat ortopedyczny jak również wkładki termoplastyczne.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zespół jelita nadwrażliwego »

  Zespół jelita drażliwego to choroba, która bez przerwy dotyka coraz to większe grono ludzi utrudniając przy tym standardowe funkcjonowanie. Ta dokuczliwa dolegliwość układu pokarmowego dotyka przeważnie osoby młode jak też podatne na stres. W serwisie prezentujemy proces postępowania zespołu jelita nadwrażliwego oraz szczegółowy opis tej choroby.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hemoroidy - kompleksowe informacje »

  Jedną z chorób, o której często niewiele się mówi, a która spotyka niemal co trzecią osobę po trzydziestym roku życia są hemoroidy. Zapobiegać im możemy stosując odpowiednią dietę. Jedzenie posiłków bogatych w błonnik, tych z małą ilością tłuszczu oraz ostrych ziół pozytywnie wpływa na regularne wypróżnianie się, a przez to stolec nie podrażnia błony śluzowej odbytnicy. Dieta stosowana zapobiegawczo winna być złożona ze świeżego muesli rankiem, chleba pełnoziarnistego i surówek.

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Salon kosmetyczny Wrocław »

  Profesjonalnie wyposażony salon kosmetyczny we Wrocławiu proponujący rozmaitego rodzaju zabiegi w tym pedicure leczniczy. Każdy klient przybywający do salonu jest obsługiwany indywidualnie i pod niego realizowane są zamówione usługi. Posiadamy nowoczesny sprzęt, kuszące ceny w porównaniu do konkurencji we Wrocławiu oraz wykwalifikowany personel, który realizuje swoje zadania rzetelnie dbając o najmniejsze szczegóły. Pragniemy aby każdy klient korzystający z naszych usług był w całkowicie usatysfakcjonowany i w przyszłości z chęcią do nas powrócił.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Powikłania przy anginie »

  Wieloma chorobami możemy zarazić się w bardzo prosty sposób. Duża ich część jest przenoszona drogą kropelkową, czyli najczęstszą drogą zakażenia. W taki również sposób przenosi się angina. Wywoływana jest przez bakterie. Toteż czasem wystarczy zwykła czynność, jak między innymi dotknięcie miejsca, które wcześniej dotykał chory. Potem po takim kontakcie mamy mnóstwo bakterii na rękach. Po styczności ze skórą na twarzy, czy nosem dochodzi do zakażenia. Jednakże choroba ta nie jest zanadto groźna, jeśli jest bezzwłocznie i właściwie leczona. Toteż należy pamiętać o szybkiej wizycie u doktora, który przepisze odpowiednią terapię i da cenne wskazówki co do postępowania w trakcie chorowania, co na pewno pomoże w szybszym odzyskaniu pełnego zdrowia.

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o półpaścu »

  Nasz portal posiada istotne informacje odnośnie półpaśca. Jest to choroba zakaźna najczęściej dotykająca dorosłych. Serwis dokładnie ukazuje jak dochodzi do zakażeń tą chorobą, a także idealnie obrazuje jej skutki. Osoby zarażone półpaścem najczęściej pragną uzyskać informacje jak z nim walczyć. Otóż nasz serwis przedstawia różne sposoby walki z tą chorobą. Oczywiście przeciwdziałanie obejmuje głównie zażywanie leków. Odnośnie nich szerzej napisaliśmy na naszym serwisie. Witryna dokładnie ukazuje skalę tego zjawiska. Jesteśmy pewni, że właśnie to poprawi profilaktykę postępowania przeciw wystąpieniu tej choroby.

  Data dodania: 14 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoterapia »

  Osobom poszukującym profesjonalnej pomocy w problemach natury zdrowotnej, osobistej oraz emocjonalnej, proponujemy niezwykłą formę leczenia, jaką stanowi hipnoterapia kliniczna. Terapia za pomocą hipnozy sprawdza się skutecznie w przypadku wielu przypadłości i problemów, między innymi w leczeniu uzależnień, depresji, zaburzeń lękowych, bezsenności, nerwic, zaburzeń łaknienia, otyłości, schorzeń psychosomatycznych, stresu. Sprawdza się również jako pomoc w rozwoju osobistym, osiąganiu pełnego potencjału, zwiększaniu pewności siebie, pokonywaniu słabości.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mukowiscydoza – zapalenie oskrzeli »

  Mukowiscydoza objawia się skłonnością do zapalenia oskrzeli! Twoje dziecko ciągle kaszle? Sprawdź czy nie jest to Mukowiscydoza. Badanie na mukowiscydozę wykonywane jest w certyfikowanym laboratorium na terenie całego kraju. Gwarantujemy Państwu pewny wynik badania na mukowiscydozę, a także najwyższą jakość oferowanych usług. Zapalenie oskrzeli to groźna choroba, dlatego nie zwlekaj z tym i zleć badanie na mukowiscydozę! Wejdź na www.testdna.pl i przeczytaj więcej na temat mukowiscydozy oraz zapalenia oskrzeli.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkło laboratoryjne Wrocław »

  Wszelkie produkty konieczne do wyposażenia laboratoriów chemicznych w naszej ojczyźnie. U nas wybierzesz rożnego rodzaju szkło laboratoryjne, fartuchy, odczynniki chemiczne szczegółowo poukładane według alfabetycznych działów na stronie internetowej. Przy większych zakupach i dla stałych kontrahentów oferujemy rozmaite bonusy i rabaty. Jeżeli chcesz kompleksowo wyposażyć laboratorium, już teraz zainteresuj się propozycją opublikowaną w witrynie Multichem.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bóle gardła »

  Ból gardła nie jest miłym uczuciem, jest również oznaką przeziębiania czy grypy. Zlekceważenie bólu gardła może przemienić się w chorobę a także duże problemy z mówieniem i oddychaniem. Środek Neo-Angin bardzo dobrze sprawdza się na uporczywy ból gardła. Jego specjalistyczna formuła TriActive likwiduje bóle gardła przez potrójne działanie. Tabletki Neo-Angin zwalczają bakterie, które znajdują się w przełyku. Funkcjonują osłonowo przeciw grypie, a także uśmierzają dolegliwości przełyku. Wszelkie te akcje możliwe są bez aplikowania silnych leków. Neo-Angin to sprawdzona formuła i sprawdzone funkcjonowanie u wielu osób.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnie nowy sącz »

  Poradnia medyczna w Nowym Sączu proponująca ogromny wachlarz usług od prostych konsultacji aż po zabiegi medyczne. W All Medice przyjmują najlepsi specjaliści w poszczególnych dziedzinach: kardiolog, pediatra czy chirurg. Zapraszamy do skorzystania z usług młode osoby, dorosłe oraz dzieci. Dogodne terminy wizyt umówione na konkretną godziną i dzień w miesiącu, tak abyś nie tracił własnego czasu na kolejki i żmudne formalności. Przychodnia Nowy Sącz, która nieustannie się rozwija i podnosi kwalifikacje. aby zaspokajać oczekiwania naszych pacjentów.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: